Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Фактично залишається останній місяць весни, щоб побачити анонсований раніше весняний контрнаступ ЗСУ. Про нього багато говорять як в Україні, так і на Заході, але поки що немає навіть передумов, що українська армія починає масово контратакувати. Чому цей факт може хвилювати Захід? І чи можна говорити, що одного масованого наступу ЗСУ вистачить для деокупації всіх територій? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, зібравши думки експертів.
ЗСУ. Фото з відкритих джерел
Поки йдуть розмови про те, що ЗСУ активно готуються до майбутнього контрнаступу, на Заході починають з'являтися думки, що Україна може не піти у наступний контрнаступ, а розмови так і залишаться розмовами. Про це в інтерв'ю "24 Каналу" розповів політолог Микола Давидюк, пославшись на розмови із західними дипломатами.
За його словами, багато західних політиків побоюються, що якщо Україна не піде в анонсований раніше контрнаступ, відповідно Росія не ослабне. З'явиться ризик, що Кремль може знову напасти з новою силою чи то на Україну, чи то на якусь іншу країну на Заході.
Майор запасу НГУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман вважає, що за одну наступальну операцію Києву нереально здобути перемогу, такі дії потрібно робити кілька разів. Свою думку він озвучив в ефірі "Еспресо".
Військовий нагадав слова міністра оборони України Олексія Резнікова про те, що не потрібно перегрівати очікування нашого наступу.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чому все ж таки відбулися телефонні переговори Зеленського та Цзіньпіна – які від них очікування.
Новини