Головна Новини Суспільство Війна з Росією Коли відбудеться другий саміт миру: на яку подію очікує Офіс президента
commentss НОВИНИ Всі новини

Коли відбудеться другий саміт миру: на яку подію очікує Офіс президента

Офіс президента очікує на завершення турбулентності у США, яка пов’язана із президентськими виборами

29 жовтня 2024, 16:33
Поділіться публікацією:

Другий Саміт миру відбудеться після президентських виборів у США, повідомив радник керівника Офісу Президента України Сергій Лещенко в інтерв'ю Київ24, відповідаючи на запитання про можливі терміни проведення заходу.

Коли відбудеться другий саміт миру: на яку подію очікує Офіс президента

Саміт миру

Зокрема, Лещенко зазначив, що дата саміту безпосередньо залежить від американських виборів.

"Зараз наші ключові партнери проходять через політичну турбулентність. Треба щоб ця турбулентність завершилась і тоді дуже великою мірою політична риторика буде знову змінена на ситуацію, яка була до цього — тобто підтримка України як країни, яка змагається за ті самі цінності, на основі яких були створені Сполучені Штати, тобто це демократія, повага до прав людини, до того, що кожна нація має право на самовизначення", — сказав радник голови Офісу президента.

Лещенко висловив впевненість, що після завершення виборчого періоду ситуація стабілізується, оскільки в умовах передвиборчої кампанії увага американських політиків більше зосереджена на внутрішніх питаннях, а кожен голос є вирішальним.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що другий саміт миру мав відбутися восени, втім його проведення перенесли на невизначений термін. Експерти говорили про те, що це було очікувано, адже РФ не поїде на саміт укладати домовленості до тих пір, поки Сили оборони не вийдуть з Курської області.

Також портал "Коментарі" розповідав, що другий саміт миру може приймати Індія. Київ готовий вислухати пропозиції інших країн щодо завершення війни, втім на основі українського формату. При цьому президент Зеленський додав, що Україні необхідно підготуватись до наступного засідання саміту миру. Водночас Київ бажає почути ті чи інші пропозиції тих чи інших країн, у тому числі Китаю, Бразилії, Індії, членів Європейського союзу (ЄС) або держав Африканського континенту.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини