Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
В інформаційному просторі багато інформації про те, що незабаром може відбутися анонсований раніше весняний контрнаступ ЗСУ. Але, коли він саме відбудеться зі зрозумілих причин ніхто не скаже і навіть не натякне. Тільки Генштабу відомо, де в окупантів розпочнуться проблеми і коли. Проте видання "Коментарі" зібрало думки експертів, коли ЗСУ активніше почнуть виганяти окупантів зі своєї землі.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Українське командування не поспішатиме з контрнаступом, ретельно все плануючи та обираючи той варіант, який дозволить уберегти якнайбільше життів українських воїнів. Саме тому контрнаступ не варто чекати до середини квітня, а то й до травня. Таку думку в інтерв'ю "Гордону" висловив військовий експерт, полковник запасу Роман Світан.
На його думку, українські командири можуть ухвалити рішення тримати оборони до 9 травня і лише потім піти у наступ.
Роман Світан вважає, що одна справа – це підготовлені резерви та необхідні запаси озброєння, а інша – погода, від якої теж багато залежить.
Він прогнозує, що "золотим періодом" для українських захисників стане квітень – травень. Можливо, період трохи зміститься на червень.
Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець в ефірі телеканалу "Еспресо" заявив, що ЗСУ, звичайно, ще не розпочали контрнаступ, але вже є ділянки фронту, де українські воїни промацують позиції загарбників. Однією з таких ділянок є Запорізький напрямок фронту, який почав оживати. Там починається формування майбутнього поля бою, що нагадує операцію зі звільнення правого берега Херсонської області.
Він додав, начебто очевидно, що ЗСУ треба наступати на Мелітополь, Бердянськ, Маріуполь, але при цьому в Генштабі мають все зважити та проаналізувати, адже росіяни на цих напрямках збудували глибоку оборону.
Читайте також на порталі "Коментарі" — у розвідці розповіли, скільки росіян щомісяця мобілізують на війну в Україні.
Новини