Головна Новини Суспільство Війна з Росією Хто чи що стримує Південну Корею: чому Сеул відмовляється постачати зброю Києву
commentss НОВИНИ Всі новини

Хто чи що стримує Південну Корею: чому Сеул відмовляється постачати зброю Києву

Україна пропонує поетапний підхід для вирішення цього питання

сьогодні, 10:10
Поділіться публікацією:

Питання постачання Україні наступального озброєння залишається надзвичайно чутливим для уряду Республіки Корея. В першу чергу Сеул не готовий приймати швидкі рішення з огляду на законодавчі обмеження. Як інформує портал "Коментарі", про це розповів посол України в цій країні Дмитро Пономаренко, зазначає видання "Главком".

Хто чи що стримує Південну Корею: чому Сеул відмовляється постачати зброю Києву

Південна Корея. Фото: з відкритих джерел

В матеріалі йдеться, що у Південній Кореї діє законодавча норма, згідно з якою офіційний Сеул не може постачати зброю країнам, що перебувають у стані війни.

"Враховуючи це, у своїй роботі з офіційним Сеулом ми пропонуємо поетапний підхід до цього питання. Наприклад, спочатку сконцентруватися на отриманні систем оборонного типу і класу: засобів ППО, радарів, систем РЕБ тощо", — зауважив дипломат.

На його переконання, захист нашого мирного населення, яке щоденно страждає від дронно-ракетних ударів Росії, це "не про постачання зброї як такої".

"Це про справедливу і вкрай необхідну гуманітарну допомогу у забезпеченні безпечного життя для людей в Україні, задля можливості дітям безперешкодно ходити до школи, а їхнім батькам на роботу; не прокидатися від сирен і вибухів; спати вдома, а не в бомбосховищах. Жити і почуватися захищеними", — зазначив Дмитро Пономаренко.

Посол зауважив, що робота, яка ведеться МЗС на систематичній основі та пошук прийнятних для корейської сторони механізмів взаємодії з метою розблокування постачання летального озброєння різних типів, не проходить безрезультатно.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у своєму зверненні до українців президент Володимир Зеленський заявив, що українська розвідка виявила, що на території Курської області Росії вже 11 тисяч військових із Північної Кореї, і їхня чисельність продовжує зростати. Глава держави обурився, що Київ не бачить відповідного посилення реакції від партнерів. Тим часом Пентагон заявляє, що перекидання військ КНДР в РФ може зіграти певну роль у контексті спроб Москви витіснити ЗСУ з Курської області. На які дії від Заходу чекає Зеленський, коли говорить, що реакція партнерів недостатня? Чому партнери поводяться обережно і справді, обмежуються лише загальними фразами та заявами? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини