Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Питання постачання Україні наступального озброєння залишається надзвичайно чутливим для уряду Республіки Корея. В першу чергу Сеул не готовий приймати швидкі рішення з огляду на законодавчі обмеження. Як інформує портал "Коментарі", про це розповів посол України в цій країні Дмитро Пономаренко, зазначає видання "Главком".
Південна Корея. Фото: з відкритих джерел
В матеріалі йдеться, що у Південній Кореї діє законодавча норма, згідно з якою офіційний Сеул не може постачати зброю країнам, що перебувають у стані війни.
На його переконання, захист нашого мирного населення, яке щоденно страждає від дронно-ракетних ударів Росії, це "не про постачання зброї як такої".
Посол зауважив, що робота, яка ведеться МЗС на систематичній основі та пошук прийнятних для корейської сторони механізмів взаємодії з метою розблокування постачання летального озброєння різних типів, не проходить безрезультатно.
Читайте також на порталі "Коментарі" — у своєму зверненні до українців президент Володимир Зеленський заявив, що українська розвідка виявила, що на території Курської області Росії вже 11 тисяч військових із Північної Кореї, і їхня чисельність продовжує зростати. Глава держави обурився, що Київ не бачить відповідного посилення реакції від партнерів. Тим часом Пентагон заявляє, що перекидання військ КНДР в РФ може зіграти певну роль у контексті спроб Москви витіснити ЗСУ з Курської області. На які дії від Заходу чекає Зеленський, коли говорить, що реакція партнерів недостатня? Чому партнери поводяться обережно і справді, обмежуються лише загальними фразами та заявами? Видання "Коментарі" із цими питаннями звернулося до експертів.
Новини