Головна Новини Суспільство Війна з Росією Європа без США вмиває руки: чому європейці передумали давати гарантії Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

Європа без США вмиває руки: чому європейці передумали давати гарантії Україні

FT пише про те, що ЄС не готовий запроваджувати миротворців в Україну без підтримки США

сьогодні, 15:48
Поділіться публікацією:

Країни Європейського Союзу остаточно розійшлися в думках щодо того, чи вони готові надати Україні довгострокові гарантії безпеки від Росії без участі США. У свою чергу українська влада каже, що, якщо Європа не надасть у координації зі США гарантії безпеки, то вони будуть "недостатні". Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише "Financial Times.

Європа без США вмиває руки: чому європейці передумали давати гарантії Україні

Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел

ЗМІ зазначає, що чиновники, поінформовані про переговори, розповіли, що деякі лідери висували довгострокові пропозиції щодо підтримки України, але думки про те, що Європа може продовжувати надавати гарантії безпеки без підтримки США, розійшлися.

"Обов'язкові гарантії безпеки від європейських столиць, які потенційно залучать їх до війни з Росією, якщо Україна знову зазнає нападу, нездійсненні без гарантії того, що США підтримають ці європейські армії", — цитує FT слова чиновників.

Автори публікації зазначили, що раніше президент Франції Еммануель Макрон висунув ідею відправлення європейських військ в Україну для забезпечення дотримання можливої мирної угоди, "але багато інших столиць ЄС ставляться до цієї ідеї з глибоким скептицизмом, і неясно, чи такі миротворчі сили будуть доповнювати або замінювати собою гарантії безпеки".

Читайте також на порталі "Коментарі" — на Заході обговорюється ідея відправки в Україну миротворців після закінчення бойових дій. Проте всі учасники цієї дискусії наголошують, що більш конкретно про запровадження миротворців можна буде говорити, коли буде припинено вогонь. Які сценарії запровадження миротворців? Чому Росія ніколи не дозволить розміщення іноземних військ в Україні? Видання "Коментарі" розбиралося у цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини