Головна Новини Суспільство Війна з Росією Експерт розповів, яке місто може стати наступною ціллю міжконтинентальної ракети
commentss НОВИНИ Всі новини

Експерт розповів, яке місто може стати наступною ціллю міжконтинентальної ракети

Відставний генерал США: Москва може завдати удару міжконтинентальною ракетою по Києву

сьогодні, 14:25
Поділіться публікацією:

Росія завдала удару міжконтинентальною балістичною ракетою по Дніпру, намагаючись змусити Україну припинити атаки далекобійною зброєю по території РФ. Про це заявив у коментарі CNN відставний генерал-майор США Марк Маккарлі. За його словами, таким чином Москва хоче залякати Київ і показати, що може вдатися до ще більш серйозних дій.

Експерт розповів, яке місто може стати наступною ціллю міжконтинентальної ракети

Міжконтинентальні загрози: яке місто може стати наступною мішенню

Маккарлі пояснив, що цей ракетний удар – попередження: якщо Україна продовжить використовувати ракети ATACMS або Storm Shadow, які вона отримала від США та Великої Британії, Росія може вдарити міжконтинентальною балістичною ракетою по столиці України.

"Можна сказати, що Росія першою вистрілила по Дніпру, як заява, що припускає, що якщо Україна не відмовиться від використання, скажімо, нещодавно поставлених США ATACMS і Storm Shadow з Великої Британії, то Росія застосує ту саму міжконтинентальну балістичну ракету більшої дальності й ударить по Києву", — розповів Маккарлі журналістам.

Генерал зазначив, що сьогодні вранці перебував у Києві, коли в місті оголосили повітряну тривогу. За його словами, мешканці були налякані можливістю такого нападу. 

"Сирени врешті-решт припинилися, але однаково був наплив людей у підвали і на бетонні парковки, тому що це просто створює величезний страх. І це те, чого хотіли росіяни, страх серед тих, хто живе і виживає".

Раніше “Коментарі” писали, що за даними міжнародних джерел, таких як The Military Balance 2024 та SIPRI Yearbook 2024, станом на початок року Росія мала 521 міжконтинентальну ракету. Арсенал формується роками: від старих "Воєвод", розгорнутих ще у 1988 році, до сучасних "Ярсів" і новітніх "Авангардів". Скільки з них реально готові до запуску — питання відкрите.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини