Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Цієї ночі столиця країни-агресора знову опинилася під атакою ударних дронів, у місті було чути роботу протиповітряної оборони. Як передає портал "Коментарі", мер Москви Сергій Собянін повідомив у своєму Telegram-каналі, що російська протиповітряна оборона "відбила атаку" тринадцяти безпілотних літальних апаратів, які летіли на місто.
Атака на Москву. Фото: з відкритих джерел
Міський голова зазначив, що уламки одного з безпілотників впали на Каширському шосе.
Згодом Собянін написав про знищення ще одного дрона, що летів на Москву, на місце падіння уламків прибули фахівці екстрених служб. Також тимчасово не приймають та не відправляють авіарейси аеропорти Внуково, Домодєдово, Шереметьєво та Жуковський. Російські Telegram-канали повідомляють, що загрозу БПЛА також оголошено у Липецькій, Рязанській, Тамбовській та Тульській областях.
Сергій Собянін запевнив, що на місці падіння уламків, за попередніми даними, руйнувань та постраждалих немає.
Читайте також на порталі "Коментарі" — у Підмосков'ї РФ у ніч проти 5 травня було чути сильні вибухи. У Подільському міському окрузі працювала ППО через фіксацію безпілотників, які нібито рухалися у бік російської столиці. Як повідомляє портал "Коментарі", про це в соцмережі повідомив мер Москви Сергій Собянін.
Московський міський голова зазначив, що військовими нібито було "відбито атаку чотирьох безпілотників, які летіли на Москву".
Новини