Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Незважаючи на те, що західні партнери України практично одностайно заявили про готовність надавати Києву всебічну підтримку, українській владі доводиться ледь не щодня благати про допомогу. Чому так відбувається і до чого може призвести? Чи не виглядає так, що саміт миру, який має пройти у Швейцарії, насправді є першим етапом до заморозки війни? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, вивчивши думки експертів.
Війна в Україні. Фото: з відкритих джерел
Військовий експерт, полковник Маркус Рейснер в інтерв’ю "Neue Osnabrücker Zeitung" заявив, що нерішучість Заходу щодо допомоги Україні у її протистоянні російським окупантам коштує "людських життів щодня".
За його словами, якщо Україна хоче мати шанс у війні з Росією, Захід повинен надати їй більшу підтримку. Він, зокрема, застеріг Захід від "помилкових обмежень" щодо Києва.
Експерт назвав три можливі сценарії розвитку подій. Так, несподіваний прорив України стає "з кожним днем менш імовірним". Натомість більш імовірно, що Росія просуватиметься крізь українську оборону до Дніпра. Як третій сценарій Рейснер вважає можливим "корейське рішення", тобто заморожування війни шляхом припинення вогню, але без миру.
Політичний експерт Максим Розумний в ефірі "Еспресо" висловив думку, що Саміт миру, який пройде у Швейцарії 15-16 червня, є першим етапом підготовки до заморозки війни
Політичний експерт вважає, що все вказує на те, що розглядається план з замороження війни. Саміт миру набуває ознак далекої підготовки до заморозки війни. Називаймо речі своїми іменами. Про це багато хто вже говорить. Зокрема, про необхідність замороження війни. Можливо без політичних умов й розуміння того, як ситуація буде розвиватись далі. Втім, ті плани, які зараз вже озвучуються, вказують саме на такий розвиток подій.
Читайте також на порталі "Коментарі" — чи є сенс у проведенні саміту миру: що важливо вже зараз.
Новини