Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Росія пришвидшила ракетні та дронові удари по українських містах не так, задля того, щоб змусити політичне керівництво країни погодитися на мирні переговори на умовах Кремля, як для того, щоб виснажити українську ППО. У цій думці сходяться багато військових оглядачів. Чи справді РФ веде війну проти нашої ППО? Чи є надія, що агресор вичерпає запаси ракет до мінімуму і удари припиняться або ж стануть дуже рідкісними? Видання "Коментарі" розбиралося в цих питаннях, проаналізувавши думки експертів.
ЗРК Patriot. Фото: із відкритих джерел
Директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь в інтерв'ю ТСН заявив, що противник дійсно хоче, щоб Україна вичерпала всі свої запаси ракет для ППО.
За його словами, тішить, що партнери України розуміють логіку Москви і саме тому поспішають збільшувати постачання ракет. Без систем ППО та ПРО, без постійного потоку ракет до них нам було б не те, що дуже важко, але й неможливо продовжувати цю війну. Союзники України допомагають Києву мати щит проти російських ударів.
Михайло Самусь додав, тому справді окупанти хочуть виснажити і хочуть знищити системи "Патріот", які справді створюють ситуацію, коли розрекламовані Путіним "Кинджали" та "Іскандери" не можуть пробити оборону ЗСУ.
Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко у своєму Telegram висловив думку, що зараз вже варто визнати – санкції не спрацювали, росіяни знову налагодили виробництво, тож ракети в окупантів не закінчаться ніколи.
Коваленко звернув увагу, що з 9 березня по 28 квітня Росія не здійснювала масованих ракетних ударів по Україні. Він припускає, що за цей час ворог накопичував БК.
За підрахунками експерта, росіяни за зазначений вище період могли накопичити від 100 до 250 ракет. За період із 28 квітня по 29 травня – від 60 до 150 ракет різної номенклатури.
Читайте також на порталі "Коментарі" — у ЗСУ натякнули, що атака безпілотників на Москву – це лише початок проблем путінського режиму.
Новини