Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Поки Україна чекає на "розморожування" допомоги США, Росія продовжує утримувати ініціативу на фронті. За рахунок чого росіянам вдається продовжувати наступати, незважаючи на величезні втрати в живій силі та техніці? Чи справді РФ може наприкінці травня — у червні розпочати той самий масований наступ, про який так активно зараз йдеться у ЗМІ? Видання "Коментарі" розбиралося у цій темі, вивчивши думки експертів.
Російські війська. Фото: з відкритих джерел
Військовий експерт та полковник запасу ЗСУ Петро Черник в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив, що росіянам вдається поступово продавлювати оборону ЗСУ за рахунок кількості особового складу.
Він також додав, що Україна не може наступати через нестачу боєприпасів та військової техніки. А замінити це на кількість особового складу Київ не може.
Експерт зазначив, що Україна не може собі дозволити м'ясні штурми. Саме тому командування ЗСУ і не вдається до контрнаступних дій.
Експерт з військових питань Інституту євроатлантичного співробітництва Ігор Козій в інтерв'ю "OBOZ.UA" заявив, що ймовірність масштабного наступу російської окупаційної армії наприкінці весни є досить великою.
У той же час, як наголосив Козій, є й інші фактори, пов'язані насамперед з тим, що громадяни РФ тікають від мобілізації, оскільки не хочуть, щоб їх перетворювали на гарматне м'ясо.
Щодо того, скільки танків сьогодні може надати оборонна промисловість Росії, за словами експерта, це питання до розвідки, "щоб не було спекуляцій та інсинуацій із цього приводу".
Читайте також на порталі "Коментарі" — яку мету переслідує Макрон: про що говорить позиція Байдена та Шольца щодо зміни стратегії у війні.
Новини