Головна Новини Суспільство Війна з Росією Чи справді співробітники посольств європейських країн у паніці залишили Україну: заява РНБО
commentss НОВИНИ Всі новини

Чи справді співробітники посольств європейських країн у паніці залишили Україну: заява РНБО

У мережі пишуть, що працівники посольств Франції, США, Британії виїхали з України

сьогодні, 14:40
Поділіться публікацією:

Рада Нацбезпеки та оборони спростувала інформацію російських пропагандистів, що співробітники посольств низки країн виїхали з України у листопаді 2024 року. Як передає портал "Коментарі", про це йдеться у повідомленні РНБО.

Чи справді співробітники посольств європейських країн у паніці залишили Україну: заява РНБО

Удар міжконтинентальною балістичною ракетою

Днями російська пропаганда оприлюднила інформацію, нібито співробітники американського, британського, французького та німецького посольств виїхали за межі України.

За словами пропагандистів, більшість із них перебувають у Польщі, інші поїхали до своїх країн.

"Інформація, що співробітники посольств США, Великобританії, Франції та Німеччини, а також представники Бельгії, Нідерландів та скандинавських країн виїхали за межі України, не відповідає дійсності", — повідомляє РНБО.

У МЗС України також назвали повідомлення у мережі фейком, спрямованим на те, щоб посіяти паніку в українському суспільстві.

Усі співробітники іноземних дипломатичних представництв продовжують виконувати свої обов'язки на місцях.

Зазначимо, що 20 листопада посольство США повідомило про підготовку Росії до масованого обстрілу України та на деякий час припинило роботу. Згодом це ж зробили інші іноземні дипустанови, закликавши своїх громадян залишити Україну,

Читайте також на порталі "Коментарі" — у Повітряних силах підтвердили, що під час ранкової атаки на Дніпро 21 листопада російські окупанти вперше вдарили міжконтинентальною балістичною ракетою "Рубіж", яка є потенційним носієм ядерного заряду. Чи можна сказати, що Путін перейшов від загроз до реального брязкання ядерною бомбою? Адже немає сенсу запускати балістичну ракету з дальністю поразки до 6000 км. на відстань 800 км. Військової доцільності також немає: є Х-22, "Кинжал", "Іскандер-М". Про що це сигнал Заходу? Видання "Коментарі" розбиралося у ситуації, зібравши думки експертів.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини