Головна Новини Суспільство Війна з Росією Чи готові українці піти на поступки Путіну після ракетного терору: дані опитування
commentss НОВИНИ Всі новини

Чи готові українці піти на поступки Путіну після ракетного терору: дані опитування

Більшість українців не зневажили свою думку - незважаючи на ракетні атаки - проти територіальних поступок країні-агресору

2 січня 2023, 11:25
Поділіться публікацією:

У грудні 2022 року для 85% українців жодні територіальні поступки Росії не припустимі. Лише 8% вважають, що задля досягнення миру та збереження незалежності можна відмовитися від частини територій. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на результати опитування КМІС.

Чи готові українці піти на поступки Путіну після ракетного терору: дані опитування

Ракети. Фото: із відкритих джерел

За інформацією соціологів, у вересні 87% наших співвітчизників вважали поступки неприпустимими, але різниця з поточним показником – у межах статистичної похибки, тобто фактично змін не сталося.

Також у вересні стільки ж, скільки і зараз (8%) виступали за переговори та готові відмовитися від певних територій. При цьому зараз частка тих, хто не підтримує територіальні поступки, небагато, але вища за показник станом на травень 2022 року.

Як заявив заступник директора КМІС Антон Грушецький, українці після 10 місяців виснажливої та жорстокої війни на подив демонструють стійкість і геть-чисто відкидають саму ідею "необхідності територіальних поступок для умиротворення агресора".

"З жовтня і донині Росія проводить регулярні терористичні атаки на українську енергетичну інфраструктуру, залишаючи мільйони українців без світла, тепла та води. Очевидною метою є терор населення та створення ситуації внутрішньої напруги для тиску на військово-політичне керівництво країни. Проте аналіз суспільних настроїв у динаміці підтверджує, що всі ці численні атаки ніяк не вплинули на готовність українців йти на компроміси", — додав він.

Варто зазначити, цікавилися думкою українців соціологи з 4 по 27 грудня 2022 року. Усього було опитано 2005 респондентів. Опитування не проводилося на території окупованого Росією Криму та Донбасу, а також із громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Читайте також на порталі "Коментарі" — у Мелітополі під ранок пролунали вибухи: подробиці.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини