Чи достатньою є військова допомога іноземних країн для України. Що вважають українці

За результатами восьмої зустрічі в Рамштайні, Україна не отримала танки, проте союзники пообіцяли відправити іншу військову техніку. Чи достатньо нам допомагають іноземні держави, що думають українці?

Від початку повномасштабного вторгнення Захід висловив рішучу підтримку Україні, яка воює проти російської агресії, зокрема і військову. Та чи достатньою вона є? Що з цього приводу думають українці повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на результати досліджень компанії Active Group.

На початку війни навіть деякі західні аналітики та політики вважали, що Україна протримається всього кілька днів проти російської агресії. Проте українці та українки показали справжню згуртованість та змогли зупинити наступ Путіна. Далі в Україні активізувався дипломатичний фронт, де політики, громадські діячі та волонтери закликали допомогти західних союзників у війні з Росією.

Таким чином до України почала потрапляти військова техніка та боєприпаси. Спочатку джавеліни та байрактари, а потім хаймарси та БМП. На восьмій зустрічі союзників України на авіаційній базі Рамштайн очікувалось постачання танків, проте за словами міністра оборони Німеччини, країни не дійшли згоди у цьому питанні, але надали іншу військову техніку та боєприпаси. Все ж таки, чи достатньою є військова допомога Україні від іноземних країн?

5,8% українців вважають, що військова підтримка є і вона достатня, проте понад 84% опитаних стверджують, що хоч підтримка є, але її недостатньо. Менш як 5% українців вважають, що підтримки практично немає.


Також українців запитали чи збільшилась військова підтримка з боку союзників. 6,3% вважають, що підтримка не збільшилась, а 0,3% вказали варіант, що вона зменшилась. Проте, на думку більшості українців підтримка збільшилась – 86,1%.


Дослідження здійснено компанією Active Group за допомогою онлайн-панелі SunFlower Sociology. Метод: самозаповнення анкет громадянами України віком 18 та більше років. Вибірка: 600 анкет (репрезентативна за віком, статтю і регіоном України). Період збору даних: 21 січня 2023 р.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про результати опитування українців щодо трибуналу над Путіним та Лукашенком.

Також "Коментарі" писав про те, чи достатньо робить Німеччина для України на думку американського генерала.