Головна Новини Суспільство Війна з Росією Цей козир України може змусити Путіна розпочати переговори про мир уже цієї осені: деталі
commentss НОВИНИ Всі новини

Цей козир України може змусити Путіна розпочати переговори про мир уже цієї осені: деталі

Politico пише про те, що удари по російським НПЗ можуть змусити Путіна розпочати переговори вже цієї осені

3 вересня 2025, 08:10 comments1208
Поділіться публікацією:

Київ продовжує систематично руйнувати російську нафтову інфраструктуру. Тільки за останні тижні це вивело з ладу значну частину потужностей з переробки нафти, викликавши внутрішній дефіцит та поставивши найважливішу стратегічну галузь РФ на межу зриву. Цікаво, що такі події співпали із заявами західних лідерів про те, що треба посилити тиск на країну-агресора. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише рейтингове видання "Politico".

Цей козир України може змусити Путіна розпочати переговори про мир уже цієї осені: деталі

Удари по НПЗ Росії. Фото: з відкритих джерел

ЗМІ зазначає, тиск може стати найкращим способом змусити російського диктатора Володимира Путіна припинити війну. Троє європейських чиновників повідомили, що мають спільне розуміння: поєднання санкцій і прицільних ударів змусить Путіна сісти за стіл переговорів.

Хоча оцінити масштаби пошкоджень складно, аналітики вважають, що зараз виведено з ладу від 15 до 20 відсотків паливного виробництва Росії, через що Москва запровадила заборону на експорт і у провінційних містах утворилися черги на заправках.

У матеріалі йдеться, що подібні удари не припиняються вже більше року, але зараз їхній ефект відчувається сильніше, ніж будь-коли: санкції та відсутність західної техпідтримки роблять ремонт НПЗ у Росії набагато проблематичнішим.

За словами колишнього офіцера розвідки британської армії Філіпа Інгрема, ця тактика – "ключова частина війни", яку активно просуває голова української розвідки Кирило Буданов.

Читайте також на порталі "Коментарі" — світові ціни на нафту підскочили 2 вересня на тлі зростання побоювань щодо перебоїв у постачанні російського "чорного золота" через ескалацію між РФ та Україною. Трейдери також оцінюють можливість зниження процентних ставок Федеральною резервною службою США. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише агентство "Reuters".




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини