Головна Новини Суспільство Війна з Росією Брати тепленькими: Арестович дав пораду Путіну, як завоювати Україну
commentss НОВИНИ Всі новини

Брати тепленькими: Арестович дав пораду Путіну, як завоювати Україну

Арестович заявив, що Москві необхідно визнати українців "окремим народом з давньою унікальною культурою" та назвати Київ "святим центром".

10 липня 2024, 15:45
Поділіться публікацією:

 Президент країни-агресора Росії Володимир Путін міг би перемогти в конфлікті в Україні "в три ходи", але йому бракує геополітичної гнучкості. Таку заяву зробив колишній радник глави Офісу президента України Олексій Арестович під час бесіди з Юлією Латиніною.

Брати тепленькими: Арестович дав пораду Путіну, як завоювати Україну

Олексій Арестович (фото з відкритих джерел)

Арестович зазначив, що це завдання можна виконати досить просто. За його словами, Путіну потрібно лише сказати: "Дорогі українці, безсумнівно, ви не ми і є абсолютно унікальним народом з давньою, унікальною культурою. Більше того, ви є нашим початком, ви наші молодші брати, тому Київ завжди буде для нас сакральним та святим центром. У знак цього я знову відкриваю кафедру української культури, 300 українських шкіл та 80 українських бібліотек."

Далі Арестович продовжив, що Путіну варто запропонувати кожному українському офіцеру, який переходить на бік РФ, підвищення на один ступінь і негайне визнання шанованим членом Збройних сил Росії.

Він також додав, що Москві слід пообіцяти, що колишні українські військовослужбовці можуть стати президентами Росії, так само як і нові громадяни Росії, яких вони чекатимуть з нетерпінням.

"Тоді смішна українська вузьконаціональна пропаганда не витримає натиску людей, які швидко ментально перейдуть на той бік. Російські ідеологи не розуміють, хто такі українці та як з ними поводитися. Це їх головна помилка. Тільки тому вони не виграли війну. Українці – це народ, який захоплюється символічними речами. Їм потрібно показати символічну повагу до мови, до культури. Якщо її продемонструвати, бери їх тепленькими", – пояснив Арестович.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Арестович анонсував ряд кроків, які відбудуться між Україною та РФКолишній радник Офісу президента Олексій Арестович заявив, що навіть попри те, що Сили оборони отримують більше різних зразків західної зброї, вони почали нібито воювати гірше.
Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!


Новини