Рубрики
МЕНЮ
Шулаева Анна
Дітям зазвичай складно повертатися до школи після тривалого відпочинку, а через коронавірусну пандемію ситуацію посилює "дистанційка". Вже з понеділка, 22 листопада, учні Києва та Івано-Франківська повернуться за парти. Однак учні не прагнуть сідати за парти після локдауну. Психолог Олена Шамрай поділилася кількома порадами про те, як дітям безболісно повернутись до стандартного типу навчання. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на "Освіторія Медіа".
дистанціонка - фото з відкритих джерел
Комп'ютерна залежність: одна з причин того, чому дитина не хоче йти до школи. Життя, переміщене у віртуальну дійсність і відриватися від улюбленого гаджета зовсім не хочеться. Через таку залежність дитині починає здаватися нудним реальне життя.
Для багатьох учнів дистанційка сприймається майже як чергова гра. Психолог наголошує, що в цьому поганого нічого немає, але важливим елементом розвитку та виховання дитини є спілкування, прогулянки, заняття спортом, хобі.
Не підходить режим: іноді повернення до школи у дітей асоціюється із ранніми підйомами. А ваше дитя дуже любить поспати. Тому психолог радить стежити за режимом його сну та за необхідності запровадити денний сон для свого учня першого чи другого класу.
Страх отримати "двійку": у початковій школі більшість маленьких учнів упевнені, що будуть відмінниками. Тому перший поганий досвід завжди розчаровує. Особливо після усіляких закидів.
Буллінг: найгірший спосіб того, що школяр не хоче ходити до школи – буллінг. І навіть якщо дитина не є жертвою знущань. Будучи свідком подібного чадо не знає як поводитись і що робити. Тому що бачити, як знущаються з інших може стати важким нервовим потрясінням.
Нагадаємо, що портал "Коментарі" раніше публікував, що під Рівним школярі замість дистанційного навчання копали картоплю.
Новини