Рубрики
МЕНЮ
Козлова Альбіна
В Україні запрацював новий чат-бот для підлітків, що надаватиме їм психологічні поради. Технологію запустили за підтримки Українського культурного фонду. Про це повідомляють на сторінці Міжнародного центру Івана Франка в Facebook.
Запрацював новий чат-бот для дітей і підлітків, фото з Facebook
Створили чат-бот "Віртуальний друг" в у Міжнародному центрі Івана Франка. Чат-бот називається Селя Ві та працює в Telegram.
Про роботу чат-бота
Для того, щоб почати слід натиснути "Старт". Далі чат-бот пише привітання: "Мене створили, щоб допомогти тобі пройти перехідний період. Тут ти знайдеш теми, які найбільше турбують підлітків. Пройди коротке опитування, щоб почати нашу розмову".
Також чат-бот попереджає, що розмова є приватною й не зберігається: "Ти можеш видалити історію повідомлень за допомогою кнопки внизу або вона видалиться самостійно через годину після завершення розмови".
Серед тем: "Проблема в мені", "Батьки", "Друзі", "Інше", "Школа". Наприклад, обираємо "Батьки". Далі можна обрати підтему "Мої батьки найгірші", "Їм байдуже до мене", "Вони мене не розуміють", "Я їх не розумію". До кожної відповіді чат-бот відправляє короткі відео та варіанти відповіді.
Також є кнопка "Мені потрібна допомога" Тоді чат-бот надає корисні контакти для дитини. Серед контактів телефони Національної дитячої "гарячої лінії": 0800 500 225 (зі стаціонарного) 116 111 (з мобільних усіх операторів) та Національної "гарячої лінії" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного).
За словами директора Міжнародного фонду Івана Франка Ігоря Куруса, новий Telegram-бот був розроблений з психологами та має більше 200 діалогів. До них включено молодіжний сленг, жарти.
Однак розробники наголошують, що чат-бот Селя не замінить психологічну консультацію та роботу з фахівцем.
Як повідомляв портал "Коментарі", вберегти підлітків від кримінальної субкультури реально.
Новини