Головна Новини Суспільство Скандали Тищенко знову гулятиме по Києву: відомо про гучне рішення суду
commentss НОВИНИ Всі новини

Тищенко знову гулятиме по Києву: відомо про гучне рішення суду

ДБР 25 червня оголосило народному депутату Миколі Тищенку підозру у зв’язку з інцидентом, що стався в Дніпрі 20 червня

сьогодні, 14:30
Поділіться публікацією:

Шевченківський районний суд міста Дніпро ухвалив зміну запобіжного заходу народному депутату Миколі Тищенку та колишньому поліцейському Богдану Писаренку, яких звинувачують у незаконному позбавленні волі ексвійськовослужбовця спецпідрозділу Kraken ГУР МО, інформує "Суспільне".

Тищенко знову гулятиме по Києву: відомо про гучне рішення суду

Нардеп Микола Тищенко. Фото: 24 Канал

Згідно з рішенням суду, обом підозрюваним обрано нічний домашній арешт як запобіжний захід. Він діятиме до 12 липня.

Нагадаємо, що 20 червня в Дніпрі група осіб у балаклавах і військовому одязі напала на колишнього бійця Kraken Дмитра Павлова, коли той прогулювався з дитиною. Інцидент потрапив на відео, де видно, що нападниками нібито є охоронці нардепа Миколи Тищенка. Причиною конфлікту, за інформацією, стала словесна перепалка між Павловим і Тищенком. На записі також зафіксована помічниця депутата Евеліна Андрієвська.

25 червня Державне бюро розслідувань офіційно повідомило Тищенку про підозру за фактом інциденту. Йдеться про ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України — "незаконне позбавлення волі".

У мережі поширили кілька відео з місця події: на одному видно, як невідомі силоміць утримують чоловіка в цивільному одязі, на іншому — сам початок конфлікту, в якому фігурує Микола Тищенко.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" писав, що народний депутат Микола Тищенко, якому висунуто підозру у незаконному позбавленні волі, звернувся за правовою допомогою до нового адвоката. Їм став Євген Солодко, який раніше захищав Юрія Крисіна, відомого організатора "тітушок". У 2018 році, перед тим як суддя вийшов до нарадчої кімнати, Солодко порівняв Крисіна з Ісусом Христом, пославшись на російського юриста XIX-XX століть Анатолія Коні. Виступаючи в суді, він процитував слова, де йшлося про те, що суддя іноді мусить йти проти громадської думки, навіть якщо це невигідно для нього.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини