Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Напад Російської Федерації на Україну 24 лютого призвів до найбільшої міграційної кризи в Європі від часів Другої світової війни, стверджують в ООН. На сьогодні з України до європейських країн виїхало 7,8 млн біженців. Про це пише портал "Коментарі" з посиланням на інфографіку аналітичного порталу "Слово і діло".
Біженці з України. Фото: з відкритих джерел
Рятуючись від повномасштабного вторгнення Росії мільйони українців залишили свої домівки. В перші тижні війни відбувся наймасштабніший мігрантський рух за останні 70 років у Європі. Переважно українські жінки з дітьми перетинали кордон рятуючи своє життя та життя дітей.
Це був складний період, але більшість країн радо прийняла українців та змогла їх влаштувати у себе. Наразі можлива нова хвиля міграцій, адже Росія намагається знищити критичну енергоструктуру України, яка відповідає за тепло та світло в будинках та квартирах українців.
Станом на 8 листопада 2022 року Україну залишило 7,8 млн осіб. Найбільше українських переселенців прийняла Польща – майже 1,5 млн осіб. До Німеччини виїхало понад 1 млн біженців, найбільша кількість зареєстрованих переселенців була у березні. Тоді німецькі служби змогли прийняти 431 тис. українців. Чехія перебуває на третьому місці за кількістю біженців з України – майже 456 тис.
Переглянути інфографіку з кількістю українських біженців у країнах Європи можна нижче:
Десятка країн куди виїхало найбільше українців виглядає так:
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Німеччині практично немає місця для українських біженців. Переселенців приймають тільки чотири землі.
Також "Коментарі" розповідали про біженку з України, через яку британець покинув власну партнерку. Але через деякий час вони розійшлись, українка повернулась додому.
Новини