logo_ukra

Coinspot 23.01.2021

BTC/USD

32503.53

ETH/USD

1252.11

LTC/USD

138.83

НБУ 23.01.2021

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

34.40

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство медицина Американські вчені розповіли, чому при коронавірусі виникає пневмонія, яку тяжко вилікувати
commentss НОВИНИ Всі новини

Американські вчені розповіли, чому при коронавірусі виникає пневмонія, яку тяжко вилікувати

В цьому грає роль здатність вірусу "ховатися" та налаштування організму на "самознищення"

4 грудня 2020, 00:10 comments1210

Американські вчені розказали механізм потрапляння вірусу у легені. Результати дослідження, яке проводили за допомогою високоточної мас-спектрометричної технології, продемонстрували, що вірус викликає аномальні зміни кількості одного білка і частоти його фосфорилювання всередині цих клітин. В результаті кількість вірусних частинок в легенях наростає та знищує їх клітини, що призводить до пошкодження органу. 

Американські вчені розповіли, чому при коронавірусі виникає пневмонія, яку тяжко вилікувати

З моменту потрапляння коронавірусу в клітини легень,  він швидко живиться основними ресурсами клітини, які потрібні для її функціонування.

 Крім того, він "приховується" у клітині від імунної атаки організму та починає розмножуватися. Після того, як вона стає виснаженою, вірус переходить до іншої й так далі. В цей момент на пошкоджені людські клітини включається атака імунітету – він вбиває їх. 

Також вчені виявили, що коронавірус викликає значну кількість цих змін вже за годину після зараження і закладає основу для повного захоплення клітин легенів господаря.

Але є хороші новини: американські вчені, досліджуючи коронавірус, з'ясували, що існують ліки, розроблені для лікування різних захворювань, але також підходять для боротьби з COVID-19. За думкою лікарів, на цей момент існує 18 таких препаратів. 

Раніше "Коментарі" писали про те, чому з п'ятого по десятий день хвороби на COVID-19 особливо важливо показатися лікарю. З того моменту, як  виникають симптоми коронавірусної хвороби, потрібно спостерігати за змінами температури та рівня кисню в крові, затверджують лікарі. Це дасть змогу медикам і хворому оцінити необхідність перебування в лікарні. 

Крім того, порталу стало відомо про те, який відсоток населення України переніс захворювання на коронавірус.Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Тато

4 грудня 2020, 00:28

Это не статья, а просто - пук.

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!