Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
В кінці 2019 року фотографу Іву Адамсу з Бельгії вдалося випадково відобразити унікального королівського пінгвіна з яскраво-жовтим забарвленням. До цього часу, ще нікому не вдавалося зробити такий цінний кадр.
в об'єктив камери потрапив жовтий пінгвін (фото з відкритих джерел)
Відомо, що фотограф разом з іншими експедиторами відправився в Антарктиду і Південну Атлантику. Він разом з напарниками зупинився, щоб розпакувати гумові човни і розповів, що в той момент навколо них знаходилися тисячі пінгвінів, а також морські котики і морські слони. Але раптово поруч з ними виявився жовтий пінгвін.
За словами Іва, експедитори все швидко покидали з рук і схопилися на фотокамери, адже раніше вони ніколи не бачили такого птаха.
Адамс зізнався, то, що жовтий пінгвін сів поруч з ними — дивовижне везіння, адже якби це сталося в 50 метрах далі, вони б не змогли його побачити. Фотограф порівняв зустріч з жовтим пінгвіном з "виграшем в лотерею природи".
Подія сталася в грудні 2019 року на одному з островів Південної Атлантики, але фотограф тільки недавно закінчив сортувати кадри, зроблені під час експедиції, адже їх було тисячі.
Вчені припускають, що незвичайний жовтий окрас пінгвіна може бути пов'язаний з генетичною мутацією, яка викликає колірні аберації.
Звичайно ж, такий цінний кадр зробив бельгійського фотографа відомим, та й сама птиця стала зіркою інтернету.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що 14 лютого, на День Святого Миколая на Станції Академіка Вернадського сталося диво — з'явилися перші в цьому році пінгвінята. Всього вилупилося троє малюків — двійня з'явилася в однієї пари і один пташеня в іншої.
Новини