Рубрики
МЕНЮ
Дмитрий Симоненко
Абсолютно всі люди після року знають, як виглядає жираф або собака. Але мало хто замислюється над тим, як виглядає процес скидання шкіри змією, або знає, що сонце може завдати шкоди шкірі слона, і навряд чи хтось ставив собі питання — а які ж батьки крокодили і чи є у них взагалі батьківські почуття. Портал AdMe відкриває завісу таємниць тварин, про яких ви б навряд чи дізналися, якби не ця стаття.
джерело: catsmob.com
Чим гусак щипає траву і людей:
Гусь щипає траву і не тільки, за рахунок того, що края дзьоба загострені, з зубчиками. До речі, в деяких країнах цю птицю використовують на бавовняних плантаціях для їх прополки. Гуси вищипують все бур'яни між кущами, адже вони не переносять смаку бавовнику, зате із задоволенням їдять решту рослинності. Фахівці визначили: 25 гусей за деякий час можуть очистити від бур'янів поле площею до 10 га.
Так виглядають очі собаки, у якій гетерохромія, при спалаху камери:
Гетерохромія — це особливість забарвлення очей, шкіри або волосся, яка з'являється з-за нестачі або надлишку меланіну. У тварин більшою мірою виникає повна гетерохромія, при якій одне око — блакитне.
Змія скидає свою шкіру:
А ви знали, що рептилії теж линяють. Це потрібно для них через знос старого покриву, росту і очищення.
Папа-крокодил перевозить на спині дитинчат через річку:
Папи-крокодили теж беруть участь у вихованні потомства. Ось один з них був знятий в Індії. Сам він досягає в довжину більше 4 метрів, на спині у нього нарахували близько 100 малюків. До речі, такий спосіб не зовсім звичайний, тому що як для перенесення потомства крокодили використовують пащу.
Феромони у бджіл і ос:
Ці комахи найбільш активні користувачі цієї речовини. Тільки в їхньому випадку феромони не приваблюють увагу, а навпаки викликають агресію у з родичів на предмет розпилення цих молекул.
Хобот у слона:
Ця частина тіла у слона така гнучка через 15 тис м'язів в ньому. Він може взяти хоботом як маленьку монетку, так і ціле дерево.
Чи може слон обгоріти на сонці?
На Землі все тварини в тій чи іншій мірі піддаються впливу сонця. "Якщо задуматися, сонце — це досить сильне навантаження, яка накладається на тварин; і це призвело до багатьох механізмів протидії", — заявляє Карина Асеведо, молекулярний епідеміолог з Автономного університету Керетаро, в Мексиці.
Слони і носороги, наприклад, мають досить товсті шкури. Але, щоб не отримати сонячних опіків, регулярно покривають свої шкури пилом і брудом, щоб створити рудиментарний сонцезахисний шар.
Язик у жирафа чорний:
Ця частина тіла самої длінношейної тварини в світі чорна через підвищений вміст в епітелії меланіну. Адже жираф часто підставляє його сонцю, коли зриває листя з гілок.
Вовки, собаки і лисиці спілкуються на різних діалектах:
Вчені нарахували 21 варіант "діалекту" в залежності від виду і підвиду тварин.
Бабусі касатки теж люблять своїх онуків
Самки касаток, які вже увійшли в менопаузу, навчають онуків добувати їжу. А якщо бабуся касатка померла, протягом 2 років після її смерті зростає і ризик смерті онуків-касаток.
Двійні та трійні у корови:
Худоба в основному приносить одне дитинча. Але іноді трапляється і багатоплідна вагітність. Вона становить від 2 до 4 відсотків від загального поголів'я.
Квіткові богомоли - це види богомолів, які імітують квіти. Полюючи, вони забираються на рослину, і залишаються нерухомими, поки комаха-жертва не виявиться в межах досяжності.
Отрута жаб-древолазів виробляється земноводними тільки через те, що ті їдять отруйних мурах.
А отруйні виділення жовтобрюхого тритона в 10 разів небезпечніше ціаніду.
А так виглядають малюки восьминога і папуги. Гарні, правда?
Раніше "Коментарі" писали про те, що фотографи показали, як виглядають мангрові ліси.
Новини