Головна Новини Суспільство неймовірно Математик з України розшифрував "Код да Вінчі" та назвав дату кінця світу
commentss НОВИНИ Всі новини

Математик з України розшифрував "Код да Вінчі" та назвав дату кінця світу

Український інженер "вирахував" дату кінця світу за допомогою фрески "Таємна вечеря".

14 січня 2024, 12:45 comments271698
Автор:
avatar

Slava Kot

Поділіться публікацією:

Тернопільський математик та член ГО "Академія будівництва України" Анатолій Пасько заявив, що зміг розшифрувати "Код да Вінчі" і таким чином пояснив вирахувану дату кінця світу. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на тернопільське видання "Свобода".

Математик з України розшифрував "Код да Вінчі" та назвав дату кінця світу

Математик вирахував дату кінця світу через фресці Леонардо да Вінчі "Таємна вечеря"

Кілька років тому співробітниця Каліфорнійського університету Сабріна Сфорца Галіція заявила, що вирахувала дату кінця світу — 21 березня 4006 року. Вона не пояснила, як це їй вдалось, однак вказала, що скористалась у своїх розрахунках фрескою "Таємна вечеря", яку створив видатний вчений Леонардо да Вінчі.

Саме пояснення до розрахунків цієї дати привів Анатолій Пасько. За словами тернопільського інженера він випадково натрапив на розгадку "Коду да Вінчі". Пасько пояснює, що за столом на фресці 12 апостолів та Ісус, крім того, за їх спинами 8 простінків. Таким чином утворюється число 21, яке вказує на день кінця світу.

За словами Анатолія Паська місяць він вирахував за допомогою трьох вікон на фресці да Вінчі за якими весна, що вказує на третій місяць від початку року – березень. Щоб визначити рік кінця світу інженер порахував пальці на ногах, руках, які видно на фресці та додав їх до тріщин, які зображені на стелі. Під час цих підрахунків в українського ентузіаста вийшло число 4006.

Таким чином, Анатолій Пасько вирахував "Код да Вінчі", що вказує на кінець світу, який, можливо, настане 21 березня 4006 року.

Зазначимо, що "Код да Вінчі" — це назва містичного роману Дена Брауна у якому головний герой розшифровує релігійні символи, що вказують на альтернативну історію християнства.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в інтернеті поширюються фото НЛО над Кримом.

Також "Коментарі" писали, що пара під час подорожі зняла на камеру істоту, яку вважає бігфутом або сніговою людиною.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Поділіться своєю думкою!

STUDENT2024

30 січня 2024, 04:15

@chmpo 1 людина на 24 години промік на 100% без вагера тільки на 1 деп діє акція 50-500 грн далі стандарт особисто від себе кожного тижня 100 грн реферальних вам безкоштовно промік 21s89w по всьому не зрозумілому пиши в тг @lXxxSTxxXl

Дмитро

18 січня 2024, 19:35

А чому сума пальців та тріщин на стелі? Який між ними з'язок Чи це просто підгонка до незрозумілого попереднього "розшифрування" Сабріни Сфорци Галіції?

Мишко

17 січня 2024, 19:14

Ого. Так довго чекати

Воїн Божий

17 січня 2024, 12:16

Саша, ти правий (права) на всі 100%

Воїн Божий

17 січня 2024, 12:14

А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, лише Сам Отець. Від Матвія 24:36 Про кінець світу об'явить Сам Бог Отець, бо Сам Бог Син сказав це! Не обманюйте інших і самі

Неважно

16 січня 2024, 23:25

Кілька років тому співробітниця Каліфорнійського університету Сабріна Сфорца Галіція заявила, що вирахувала дату кінця світу — 21 березня 4006 року. І до чого тут Толя Пасько?

Ксена

16 січня 2024, 20:59

Дайте йому сільодки

Віталій

16 січня 2024, 17:27

Я дуже вибачаюсь, але це бред сивої кобили! Навіть якщо Да Вінчі щось там шифрував, то з якого переляку це є правдою?

Виталий

16 січня 2024, 13:34

Всё равно никто не проверит...Почему пальцы и трещины? Почему не ножки стульев и стола и количество мух на стенах, или количество ресниц, или морщин умножение на количество горошин в салате...Всё относительно)

Саша

16 січня 2024, 12:24

Не "саме ", а "часе"

Саша

16 січня 2024, 12:22

Христос сказав за кінець світу:" О дне же том и саме никто не знает, ни ангелы небесные, а только Отец Мой один; див. Євангеліє від Матвія, гл. 24,1-38 вірші, тому і Да Вінчі не міг його знати, і інші .

Саша

16 січня 2024, 12:13

Да Вінчі не знав дати кінця світу 100% .

Микола

16 січня 2024, 11:29

А той Пасько давно був у психіатра?

Aem

16 січня 2024, 11:06

Гарно те, що поки вони займаються своїми розрахунками , вони не будують дома , чи роблять інші насправді відповідальні речі...

Уляна

16 січня 2024, 09:57

Брєд сивої кобили....поєднав непоєднане, ще треба було тоді зморшки тріщини і мазочки і т.п порахувати...

Настя

16 січня 2024, 09:56

Читайте послання Фатімської Богородиці і будете знати коли кінець світу. Господь відкрив для віруючих..

Юрій

16 січня 2024, 07:53

Ще треба було додати очі.руки.пісюни))

Я

16 січня 2024, 07:51

Оо, а яке ж це поле діяльності для прогнозистів! Помножив три вуха на дві тарілки - і вже знаєш врожай буряків на наступний рік. А якщо помножити дві ноги на три ока, то взагалі дізнаєшся, хто у нас буде президентом через п'ятдесят років.

Микола

16 січня 2024, 07:41

А якщо ще порахувати тараканів в його голові, то кінець світу взагалі ніколи не настане.

Я

16 січня 2024, 07:19

Чому б ще не перерахувати кількість вух, очей та волосин? А ще кількість ніжок у стола та стільців. Ще можна взяти рукава, комірці та спідню білизну. Це вже дно, подібні дурниці!

Я

15 січня 2024, 20:31

Да Вінчі не міг знати, коли .кінець світу

Vova

15 січня 2024, 19:02

За звичай люди з біблії беруть цифри хоч написано" ніхто не знає кінця світу окрім Отця В небі" бо цей день прийде як злодій 2Пет 3:10: "День же Господній прибуде, як злодій вночі, коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять..." Люди не думають про свої відносини з Господом а займаються маячньою лічилками Бо великий математик вміє додавати

Cler

15 січня 2024, 18:04

Яка дурня!)

Lysi

15 січня 2024, 17:16

Яка бредятина.

Lysi

15 січня 2024, 17:15

Яка бредятина.

Директор психіатрії

15 січня 2024, 17:07

Прошу вибачення, ми вчасно не отримали галоперидол для відділення по релігіям.

Я

15 січня 2024, 15:36

Ех... Не доживу щоб перевірити

Розуменник

15 січня 2024, 09:52

Яйця непорахував?

Вак

14 січня 2024, 22:11

Увц

українець