Головна Новини Суспільство права людини Силові методи ТЦК безперспективні: у Раді визначили, якою має бути мобілізація в Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

Силові методи ТЦК безперспективні: у Раді визначили, якою має бути мобілізація в Україні

Нардеп Мазурашу переконаний, що військовозобов'язані, які йдуть у СЗЧ чи відмовляються воювати, були б кориснішими в тилу

21 липня 2025, 14:30
Поділіться публікацією:

Примусова мобілізація в Україні викликає широкі дискусії — з одного боку, переконують, що армії необхідне поповнення, з іншого — запевняють, що силові методи не допомагають обороні України. Нерідко критикують силову мобілізацію у Верховній Раді України. 

Силові методи ТЦК безперспективні: у Раді визначили, якою має бути мобілізація в Україні

ТЦК. Фото портал "Коментарі"

Народний депутат України Георгій Мазурашу переконаний, що “загання силою у військо — безперспективне”. За його словами, ті, кого спіймали на вулиці, хто йде у СЗЧ чи відмовники, більше користі приносили б у тилу. А це, своєю чергою, збільшувало б спроможність чинити опір окупантам. 

Політик вказав на одну із важливих проблем, зазначивши, що якщо навіть військовозобов'язаного спіймали, довели до зони бойових дій, а там стався приліт і він загинув, то рідним потрібно виплатити 15 млн грн. Політик зазначив, що це великі втрати. 

“Нам треба бути мудрими. І мобілізація — це мобілізація наших зусиль, а не просто заганяння погрозами та силою в армію. Я переконую. Тому треба збільшувати роботу мобіліційно в широкому сенсі. Об'єднання суспільства навколо справи оборони – це важливо. І щоби хлопці, у тому числі ті, хто на передові, відчували, що держава і суспільство з повагою, гідно ставиться до них. І у тому числі не тримай їх силою там в армії, тому що це теж безперспективно”, — наголосив політик. 

Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, що народні депутати напрацювали законопроєкт, який дає шанс військовозобовʼязаним, які знаходяться у розшуку, отримати бронювання від мобілізації. Зазначається, що тривалість такого бронювання не має перевищувати 45 календарних днів з дня укладання трудового договору з таким працівником та надається не більше одного разу за один календарний рік.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://t.me/nardepSN/1585

Новини