comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події Зарплата педагогів Президентського університету: Зеленський запропонував 4 тисячі доларів - Шкарлет
commentss НОВИНИ Всі новини

Зарплата педагогів Президентського університету: Зеленський запропонував 4 тисячі доларів - Шкарлет

Перед тим, як точно озвучувати суму заробітної плати педагогів у новому вузі, потрібно розібратися з концепцією його роботи

13 червня 2021, 11:58

Глава держави Володимир Зеленський хоче, щоб кращі викладачі Президентського університету майбутнього отримували зарплату у розмірі від 4 тисяч "або євро, або доларів". Про це розповів очільник Міносвіти Сергій Шкарлет в інтерв'ю "Радіо Свобода", пише "Українська правда".

Зарплата педагогів Президентського університету: Зеленський запропонував 4 тисячі доларів - Шкарлет

Сергій Шкарлет. Фото: МОН

Міністр вважає, що до того, як точно озвучувати суму заробітної плати педагогів у новому вузі, потрібно розібратися з концепцією роботи освітнього закладу.

При цьому Шкарлет зазначив, що під час бесіди президент країни називав суму у 4 тисячі, які потрібні для того, щоб забезпечити хоча б провідних фахівців університету.

"Дайте спочатку концепцію напишемо. Тому що вже одна пропозиція була озвучена стосовно зарплати. Але коли з президентом говорили, він сказав, що ми хоча б для кращих повинні виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі , які здатні ... 4 тисячі або доларів, або євро. Принаймні, такі розмови були", — сказав Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, що напередодні Володимир Зеленський підписав указ про створення Президентського університету. За його словами, цей вуз готуватиме "людей майбутнього", які "зможуть вирішувати важливі державні завдання".

Експерти для видання "Коментарі" оцінили це рішення, а також розповіли, чи буде від нього користь. На думку фахівця Українського інституту політики Данила Богатирьова, однозначно оцінювати цю ідею президента поки зарано, оскільки незрозуміло, як вона буде втілена у життя.

Керівник Фонду "Українська політика" Костянтин Бондаренко впевнений: якщо хоч один глава держави вирішив повернутися обличчям до проблеми освіти в країні — це можна тільки вітати. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі.Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

ермаков

13 червня 2021, 15:09

Сегодня все научные направления имеют крупные недостатки в понимании окружающего мира. Такое искаженное представление дается школьникам и в высших учебных заведениях. Пора пересмотреть научные положения. Конечно, это не возможно с позиции сегодняшних подходов. Следует учесть, что пора стремиться и использовать знания, которые находятся в системах информационного поля. Нужно находить пути входа в эти системы, чтобы получить неограниченные знания о мире. Получение новой информации путем проб и ошибок, а также ожиданием озарения некоторых людей - это прошлый век. Нужно готовить специалистов с понимания нового подхода системных знаний информационного поля. К сожалению, сегодняшние ученые об этом понятия не имеют. Ермаков П П, профессор

Сергей

13 червня 2021, 13:56

А зеленый клоун эти деньги откуда украдет?!! Оно же не со своего кармана платить будет)))

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!