Головна Новини Суспільство події В Україні телемарафон можуть закрити: в Раді назвали причини
commentss НОВИНИ Всі новини

В Україні телемарафон можуть закрити: в Раді назвали причини

Телемарафон швидко втрачає глядачів, і витрати на нього стають марними

1 квітня 2024, 21:10
Поділіться публікацією:

Український телемарафон "Єдині новини" можуть скасувати, якщо проект не змінить формат мовлення і не поверне довіру глядачів. Відповідну заяву зробив голова комітету зі свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин в інтерв’ю РБК-Україна.

В Україні телемарафон можуть закрити: в Раді назвали причини

Національний телемарафон "Єдині новини" можуть закрити (фото з відкритих джерел)

Він розповів, що у 2024 році телемарафон ще буде працювати, бо гроші з державного бюджету вже виділено до кінця року. Але проект таки можуть закрити достроково, якщо буде спільне рішення усіх телеканалів, які працюють там сьогодні.

Вкінці року Кабмін знову розглядатиме питання щодо доцільності роботи інформаційного телемарафону, бо міжнародна фінансова допомога Україні скорочується. Юрчишин також вважає, що повернення телебачення до форматів мовлення 2014-2022 років є не найкращим варіантом.

"[У 2014-2022 роках] не лише на каналах Медведчука, а й на тих каналах, які входять зараз у марафон, сиділи й на чистій сльозі розповідали про те, що, може, треба було народ Криму запитати: хотіли вони окупації чи ні", — пояснив нардеп.

На його думку, телемарафон все ж таки істотно допоміг телеканалам, які пройшли деолігархізацію та зіткнулися з проблемами у фінансуванні.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, скільки українців довіряють телемарафону "Єдині новини"Довіра до телемарафону "Єдині новини" продовжує знижуватись. Якщо між травнем 2022 року та жовтнем 2023 року частка довіряючих знизилася з 69% до 48%, то до грудня 2023 року показник упав до 43%. Про це свідчать оновлені дані опитування КМІС. 

При цьому соціологи наголошують, що до 38% зросла частка тих, хто не довіряє телемарафону. Інші 19% не визначилися зі ставленням. Однак станом сьогодні баланс довіри-недовіри залишається позитивним (тобто більше за тих, хто йому довіряє, ніж не довіряє).
 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини