Головна Новини Суспільство події Україну засипатиме снігом: синоптики розповіли, коли все замете
commentss НОВИНИ Всі новини

Україну засипатиме снігом: синоптики розповіли, коли все замете

Вже найближчим часом після похолодання в Україну прийде потепління

5 грудня 2024, 21:50
Поділіться публікацією:

 6 грудня погода в Україні буде переважно хмарною з опадами у вигляді мокрого снігу та дощу. Про це інформує Укргідрометцентр.

Україну засипатиме снігом: синоптики розповіли, коли все замете

Погода в Україні (фото з відкритих джерел)

Синоптик Наталка Діденко зазначає, що в Україну повертаються опади. У регіонах із позитивною температурою вони будуть у вигляді дощу. Вночі прогнозується мороз до -4 градусів, однак вдень у багатьох областях очікується потепління та дощі.

Згідно з прогнозом, мокрий сніг та дощ пройдуть у всіх регіонах України, крім західних областей. У Закарпатті, східних, більшості центральних і північних областей можливі ожеледь та ожеледиця. Вітер південно-східний, швидкістю 5-10 м/с. Температура протягом доби коливатиметься від -3° до +2° (у південних регіонах вдень +2...+7°). У Карпатах очікується невеликий сніг, температура вночі -4...-9°, вдень -0...-5°.

За даними meteoprog, найтепліше буде в Одеській області, де температура підніметься до 0...+7°. Найхолодніше очікується в Чернігівській області з температурою -3...0°.

У Києві 6 грудня буде хмарно, прогнозується мокрий сніг. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура в столиці вночі та вдень становитиме 0...-2°, по області -3...+2°.

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що як глобальне потепління змінить погоду в УкраїніГлобальне потепління не означає, що кожне наступне літо буде спекотнішим за попереднє, оскільки коливання температур рік від року залишаться значними. Про це  розповів кандидат географічних наук, фахівець із фізики атмосфери та геокосмосу Денис Пішняк.

Він зауважив, що твердження про те, що вже за кілька років ми будемо з ностальгією згадувати "прохолодне" літо 2024 року з температурами під 40 градусів, є перебільшенням. Пішняк пояснив, що природні коливання мають доволі великий діапазон, що ускладнює спостереження за справжніми кліматичними тенденціями. Найближчі роки можуть бути спекотними, а потім кілька наступних – прохолодними, і так це все коливатиметься неодноразово.

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини