Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Доволі частою для військовозобов'язаних українців є ситуація, коли необхідно змінити статус у військовому реєстрі. Це може відбуватися з різних причин, включаючи зміну місця проживання, роботи, навчання або здоров'я. Як передає портал "Коментарі", у Волинському Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) у Facebook пояснили, як при цьому уникнути "правових наслідків".
Мобілізація в Україні. Фото: з відкритих джерел
У Волинському ТЦК рекомендують або подати заяву про це через офіційні онлайн-сервіси, або ж звернутися безпосередньо до найближчого ТЦК.
У Волинському ТЦК та СП також пояснили, що уникнути оголошення в розшук можна, якщо дотримуватися низки правил – своєчасно повідомити про зміну статусу та виконати законодавчі вимоги щодо військового обліку.
Також можна звернутися та проконсультуватися до ТЦК з різних питань, якщо це буде потрібно.
Читайте також на порталі "Коментарі" – у грудні 2024 року дві третини українців (67%) не довіряють військовослужбовцям ТЦК, довіряють – 29% респондентів. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".
Також видання "Коментарі" повідомляло – в Україні активно обговорюють ідеї щодо розформування ТЦК. Втім, поки що таке рішення неможливо реалізувати. Про це в інтерв'ю "24 каналу" заявив народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Федір Веніславський .
Нардеп пояснив, що мобілізація в Україні має багато проблем. Але забезпечити швидке реформування під час повномасштабної війни неможливо. На сьогодні немає альтернативної системи з таким результатом у мобілізаційних процесах, який дає ТЦК. Якщо розпустити цю структуру, краще не стане.
Новини