Головна Новини Суспільство події У Курській області рота солдатів РФ вирішила скласти зброю: деталі
commentss НОВИНИ Всі новини

У Курській області рота солдатів РФ вирішила скласти зброю: деталі

Рота солдатів РФ здалася в полон

15 серпня 2024, 10:30 comments1057
Поділіться публікацією:

Українські військові в Курській області взяли в полон понад сотню російських солдатів. Рота ухвалила таке рішення після того, як військове керівництво залишило їх напризволяще. Як повідомляє портал "Коментарі", про це інформує прес-служба проекту "Хочу жити".

У Курській області рота солдатів РФ вирішила скласти зброю: деталі

Російські військові в Курській області здаються в полон ЗСУ. Фото з відкритих джерел

Зазначається, що понад сто залишених командирами росіян ухвалили рішення і здалися в полон учора, 14 серпня.

"Їх можна зрозуміти, важко вести бойові дії, коли тобою командують самодури та скарбниці, а фланги "прикривають" кадировські бандити, які кидають усіх і все, щоб самим не бути бранцями", — йдеться у повідомленні.

Також у проекті згадали ім'я російського генерала Лапіна, який у 2022 році відповідав за оборону Харківської області (коли відбулася стрімка деокупація регіону українськими військами – ред.), а нині відповідає за оборону Курська.

Читайте також на порталі "Коментарі" — ситуація в Курській області РФ, де просуваються українські військові, змусила російську сторону виявляти ініціативу щодо обміну військовополоненими. Як повідомляє портал "Коментарі", про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону розповів уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець.

"Щодо ситуації з російськими військовополоненими, я не можу розкривати деталі. Але всі бачили ці відео, коли російські військові здаються в полон. Знову ж таки, представники Збройних сил України на підставі Женевської конвенції беруть у полон, забезпечують права російських військовополонених. Ніхто їх не піддає. катуванням ніхто не розстрілює, на відміну від російських збройних сил", – висловився Лубинець.

Він додав, що російських військовополонених, які потребують медичної допомоги, доставляють у спеціальні місця, де її надають. Потім вони транспортуються до військових таборів, які створила Україна на виконання Женевської конвенції. Омбудсман зазначив, що "була ініціативна розмова з боку російського контрвізава" щодо обміну полоненими.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини