Рубрики
МЕНЮ
Ольга Чародий
Офіційної статистики немає, скільки українців страждають через вікову дискримінацію під час пошуку роботи. Але фахівці кажуть, що на проблеми з працевлаштуванням деякі починають скаржитися вже навіть після 35 років. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Працевлаштування в Україні (фото з відкритих джерел)
Людмилі Новицький 49 років. І вона шукає роботу
Дохід втратила минулого року через карантин. Нещодавно ходила на співбесіду на посаду помічниці бухгалтера, але їй вказали на двері.
Вікову дискримінацію називають "ейджизмом". І скаржаться на це не тільки українці. Експерт ринку праці Тетяна Пашкіна каже, що роботодавці охочіше мають справу з людьми у віці від 25 до 35 років.
Нагадаємо, що українські фрілансери незабаром можуть опинитися примусово записаними в офіційний штат компанії. Такі наслідки матиме урядовий законопроект № 5054 про нові критерії трудових відносин, якщо його ухвалить Верховна Рада. Експерти оцінили для видання "Коментарі" подібні ініціативи влади.
Економічний експерт, координатор громадської ініціативи "Рух бізнесу України" Андрій гарнати підкреслює, що під егідою детінізації ринку праці уряд замість заохочення створення нових робочих місць намагається діяти неінтелектуальних каральним методом.
Новини