Головна Новини Суспільство події Милованов дозволив, щоб нецензурна лексика стала звичним явищем у Київській школі економіки, - екснардеп
commentss НОВИНИ Всі новини

Милованов дозволив, щоб нецензурна лексика стала звичним явищем у Київській школі економіки, - екснардеп

Таке нововведення стосується іспитів, лекцій, курсових, дипломних робіт, дисертацій та інших етапів навчання.

сьогодні, 19:45
Поділіться публікацією:

Всіх студентів, аспірантів та викладачів Київської школи економіки (KSE) чекає важлива новина, а саме: віднині у KSE вони мають повне право на використання нецензурної лексики у своїй академічній діяльності та повсякденному житті. Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Милованов дозволив, щоб нецензурна лексика стала звичним явищем у Київській школі економіки, - екснардеп

Тимофій Мілованов пропонує використовувати нецензурну лексику у KSE. Фото: lb.ua

За його словами, таке нововведення стосується іспитів, лекцій, курсових, дипломних робіт, дисертацій та інших етапів навчання.

Крім того, пише Розенко, Тимофій Милованов стверджує, "матюки та сварки віднині стали нормою, і вони більше не є чимось неприязним чи неприйнятним, незалежно від того, що про це думають інші".

Таким чином, зазначив експосадовець, тепер можна вільно використовувати грубі слова під час обговорення з викладачами, колегами, а також керівництвом KSE, оскільки подібна поведінка стала частиною "мейнстріму" сучасної академічної культури.

"Не варто протестувати проти таких змін, оскільки це може призвести до того, що ви будете автоматично зараховані до категорії "сонечок і мамкиних черешень" чи "олдскульних порохоботів", що стане для вас серйозним соціальним маркером в університеті. Тож, якщо ви вирішите скористатися цією "новою нормою", пам’ятайте, що це не просто жарт, а серйозний крок до розвитку нової академічної культури", — наголосив у своєму дописі Павло Розенко.

Раніше портал "Коментарі" писав, що, на думку Тимофія Милованова, коли людина буде заощаджувати хоча б 5%  від отриманих статків, то за 12 місяців заощадиться половина заробітку за місць. Якщо так поступати і далі, то за кілька років майбутній пенсіонер матиме половину річного заробітку.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини