Рубрики
МЕНЮ
Козлова Альбіна
Наразі не час воювати, а час об'єднуватися заради порятунку планети, яку людство от-от знищить. Про це написав у Twitter генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.
Уряди країн повинні припинити експлуатацію землі, морів і океанів, фото з відкритих джерел
Ще два роки тому ООН опублікувало багаторічний звіт на 1800 сторінок про кліматичні зміни та загрози для планети через людську діяльність. Серед основних шкідливих наслідків: різке скорочення біорізноманіття серед тварин та рослин, вирубка лісів (а тепер і масштабні лісові пожежі), деградація земель, забруднення води і повітря, глобальне потепління через збільшення об'ємів парникових газів вдвічі.
За словами директора Міжнародного інституту навколишнього середовища та розвитку Ендрю Нортона, уряди повинні припинити використання викопного палива, експлуатацію землі, морів та океанів. А ще не оцінювати економічне багатство через ВВП. Наразі потрібні технології та методи господарювання, що матимуть позитивні довгострокові наслідки для середовища.
Як повідомляли "Коментарі", розвиток "зеленої" екологічно-чистої економіки є надважливим за прибутки
не тільки для майбутніх поколінь українців, а й для подальшої долі
людства. Про це під час форуму "Україна 30. Екологія" розповіла
координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані. За її словами, від екологічної катастрофи немає вакцини. Життя пересічних українців також залежить від кліматичних змін, наголосила координатор.
Новини