Головна Новини Суспільство події Людство повинно готуватися до аномальної спеки: науковці назвали дати
commentss НОВИНИ Всі новини

Людство повинно готуватися до аномальної спеки: науковці назвали дати

Нове дослідження показало, що людству необхідно готуватися до ще більших випадків рекордної спеки

27 липня 2021, 16:05
Поділіться публікацією:

Науковці провели нове дослідження та зробили висновок, що світові потрібно готуватися до нових різких стрибків аномальної спеки. Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на результати дослідження, які були опубліковані в журналі Nature.

Людство повинно готуватися до аномальної спеки: науковці назвали дати

Вчені провели нове дослідження (фото з відкритих джерел)

У повідомленні йдеться про те, що вчені дійшли висновку, що в світі активно прискорюються темпи потепління, що стимулюватимуть нові аномальні спекотні періоди на Землі вже в найближчі десятиліття.

Експерти з'ясували, що наша планета за одне десятиліття нагрівалася зі швидкістю 0,18 °C. Науковці кажуть, що ці темпи набагато вищі, аніж за минулі 40 років. 

За їх розрахунками, людству найближчими десятиліттями потрібно приготуватися до аномальної спеки.

Зокрема, буде спекотно в період з 2021 по 2050 рік, а також з 2051 по 2080 рік.

Нагадаємо, видання "Коментарі" інформувало своїх читачів про те, що вчені з'ясували, скільки житимуть люди у 2100 році

На тривалість життя людей впливає безліч факторів. Зараз, згідно з даними, чоловік в середньому живе 71 рік, але до 2100 року, як прогнозують дослідники, цей показник буде значно вищим.


Американські вчені припускають, що через 79 років тривалість життя людей збільшитися до 120 років. Їх висновки були зроблені на основі результатів демографічних прогнозів, статистики по виживаності літніх людей, а також даних у міжнародній базі по довголіттю людей.

Дослідники стверджують, що до 2100 року 89% людей будуть жити до 126 років, 44% — до 128, а свій 130-й день народження зможуть відзначити близько 13% людей на Землі. Під час свого дослідження експерти спиралися також на статистичне моделювання, куди включили такі фактори, як розвиток медицини, генетики та інші показники, які сприяють збільшенню тривалості життя.
 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини