comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство події Фарс з президентським університетом доводить, що у нас проблеми з освіченістю - Кривонос
commentss НОВИНИ Всі новини

Фарс з президентським університетом доводить, що у нас проблеми з освіченістю - Кривонос

Тільки минулого року вперше за українську історію кожен університет отримав державне фінансування в залежності від результатів своєї роботи

2 червня 2021, 02:29 comments1753

Фарс з президентським університетом доводить, що у нас проблеми не з освітою майбутнього, а з сучасною освіченістю. Однозначно ця ситуація показала, що ми плутаємо терміни й не знаємо слів. Про це розповів глава Директорату Асоціації франчайзингу України, віцепрезидент Асоціації інвесторів в Україні Андрій Кривонос.

Фарс з президентським університетом доводить, що у нас проблеми з освіченістю - Кривонос

Андрій Кривонос (фото з відкритих джерел)

"Глава держави ініціював створення президентського університету, який готуватиме фахівців майбутнього. Міністр освіти і науки говорить, що будівництво президентського університету в Києві за три роки буде коштувати 7,2 млрд грн. Створення не дорівнює будівництву. Біокластер — знову виключно наша вигадка, такого немає у світі. Наприклад, European Cluster Collaboration Platform серед сотень галузей, в яких працюють кластери, тільки в одній використовує приставку біо- (біофармація). Говорячи про університет, ми мають передбачати співпрацю з уже діючими інститутами у світі. Питання: 7,2 млрд грн ми направляємо на біофармацію або просто не знаємо значення потрібних слів?", — сказав Кривоніс.

За його словами, тільки минулого року вперше за українську історію кожен університет отримав державне фінансування залежно від результатів своєї роботи — і стимул розвиватися динамічніше.

"І буквально місяць тому відбувся запуск Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів — спільного проєкту Державного концерну" Укроборонпром "та Національного технічного університету України" Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", Кабмін створив Державний біотехнологічний інститут в Харкові (біокластер знову...), і ще десятки імітацій жвавого розвитку нашої освіти без стратегії і розуміння потреб", — додав експерт.

Нагадаємо, за словами міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, будівництво анонсованого державним главою Володимиром Зеленським "Президентського університету" буде коштувати близько 7,2 млрд грн. Про це глава Міносвіти повідомив під час форуму "Україна 30. Освіта і наука".


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!