Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Правоохоронці Житомирщини продовжують розслідування масштабної корупційної схеми, у якій брали участь медичні працівники. Йдеться про допомогу військовозобов'язаним уникнути мобілізації шляхом отримання фіктивних документів про інвалідність. Однією з ключових фігуранток стала лікарка, яка видавала підроблені висновки магнітно-резонансної томографії (МРТ).
У Житомирі поліція провела обшуки у лікарки. Фото: Нацполіція
За даними слідства, 56-річна лікарка працювала в одному з діагностичних центрів Житомира. Протягом кількох років вона видавала підроблені МРТ-висновки для чоловіків призовного віку, які не проходили реальних обстежень. Ці документи стали підставою для отримання фіктивних груп інвалідності, що дозволяло уникнути мобілізації.
Як наслідок правоохоронні органи здійснили обшук у будинку лікарки. У ході обшуків поліція вилучила 80 тисяч доларів, понад 23 тисячі євро, а також жорсткі диски, ноутбук, мобільні телефони та інші докази її участі у протиправній діяльності. Загальна сума вилучених коштів перевищує 4,4 мільйона гривень.
Як повідомляє Поліція Житомирської області, розслідування цієї корупційної схеми триває. Лікарку підозрюють у прийнятті неправомірної вигоди, що кваліфікується за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Підозрюваній загрожує до 10 років ув’язнення.
Цей не перший випадок подібної корупції на Житомирщині: у серпні цього року було затримано медсестру одного з медичних закладів Житомира за хабарництво, пов’язане з видачею груп інвалідності для військовозобов’язаних.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що хірурга з Рівненщини судитимуть за підроблені діагнози для ухилянтів
Також "Коментарі" писали, що у "Слузі Народу" відреагували на депутатку, яка викидала сумки з грошима під час обшуку ДБР.
Новини