Головна Новини Суспільство Біженці Переселенці масово повертаються у зону бойових дій чи ТОТ: нардеп назвав причину
commentss НОВИНИ Всі новини

Переселенці масово повертаються у зону бойових дій чи ТОТ: нардеп назвав причину

Переселенці через скрутну фінансову ситуацію та проблеми з житлом вимушені повертатись до своїх домівок поблизу фронту чи на окупованих територіях.

18 червня 2024, 08:25 comments6154
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

Народний депутат та керівник робочої групи з питань житла парламентської ТСК із захисту прав ВПО Максим Ткаченко заявив, що близько 130 тис. внутрішньо переміщених осіб повернулись на тимчасово окуповані території (ТОТ) або у зону бойових дій. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на видання "Укрінформ".

Переселенці масово повертаються у зону бойових дій чи ТОТ: нардеп назвав причину

Внутрішньо переміщені особи зіткнулись з фінансовими проблемами. Фото з відкритих джерел

Під час конференції "Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам" Максим Ткаченко розповів про проблеми переселенців, які постраждали від війни. За його словами, більша частина внутрішньо переміщених осіб стикається з фінансовими проблемами, адже змушені винаймати житло, проте не завжди мають можливість працевлаштуватись.

Як наслідок, нардеп вказує, що деякі переселенці через фінансову ситуацію вимушені повертатись на окуповані Росією території або у місця активних бойових дій.

"В першу чергу, через житлові проблеми та відсутність коштів вже майже 130 тисяч переселенців змушені були повернутися додому, в зону бойових дій чи навіть на ТОТ", — заявив нардеп.

Ткаченко наголосив, що держава має опікуватись внутрішньопереміщеними особами, адже вони будуть сприяти її відновленню після закінчення війни.

"Водночас ВПО -  це той скарб, на який ми будемо спиратись, відновлюючи Україну після перемоги. Тому дуже важливо для держави підтримувати ВПО, допомагати їм ставати на ноги на новому місці", — додав Ткаченко.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Польщі прийняли закон, який змінює деякі правила щодо українських біженців.

Також "Коментарі" писали про те, що Чехія отримує від біженців з України більше коштів, ніж витрачає.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини