Рубрики
МЕНЮ
Кречмаровская Наталия
Зміна роботи — доволі звична річ у сучасному світі. Часто люди не “сидять” на одному місці роками, шукають перспективи кар'єрного та фінансового підвищення. Причин для пошуку нової роботи може бути безліч — складні умови роботи чи стосунки з колегами та керівництвом, низька заробітна плата чи професійне вигорання.
Робота. Ілюстративне фото
Залежно від причин звільнення може виникнути бажання — гучно грюкнути дверима. Однак статистика показує, що робити цього не варто, пише видання Business Insider.
Зазначається, що за статистикою, 35% тих, хто звільнився, згодом повертаються в ту саму компанію. В умовах економічної турбулентності працівники часто приходять до висновку, що “де було погано” — було насправді ще нормально.
Щоб зберегти добрі відносини, HR-фахівці радять при звільненні:
не влаштовувати драм;
не “поливати брудом” колег у соцмережах;
звільнятися гідно.
Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, що українцям, ймовірно, доведеться працювати довше. У Міністерстві соціальної політики України працюють над створенням умов для активного довголіття. Як пояснили у міністерстві, йдеться про підтримку людей старшого віку, які хочуть і можуть працювати.
У міністерстві анонсували запровадження певного заохочення для роботодавців, щоб вони працевлаштовували людей старшого віку. Наразі розглядається варіант зменшення податкового навантаження для роботодавців, які мають у штаті працівників старшого віку.