Рубрики
МЕНЮ
Любовь Блажко
Виявляється, близько 70 відсотків українців бояться своїх керівників, а кожен другий співробітник ніяк не наважиться натякнути на підвищення. Психолог Наталя Ремеснік розповіла, як отримати бажане і уникнути розчарування. Про це пише видання edinstvennaya.
Як отримати підвищення на роботі. Фото: unsplash
Так, перше, що радить зробити фахівець — правильно сісти, коли заходиш до кабінету до начальника. Наталя каже, що краще підглянути, як сидить шеф, і спробувати зробити так само. Ця дія допомагає на психологічному рівні, оскільки ви покажете своєму співрозмовнику, що ви з одного кола.
Далі необхідно заздалегідь продумати слова, які ви хочете сказати. Начальство любить сміливих і амбіційних людей, тому якщо в розмові ви будете вести себе впевнено, то шансів отримати підвищення у вас з'явитися набагато більше.
Наступне важливе правило — вибрати правильні аргументи, чому підвищити потрібно саме вас, а не когось іншого. Розкажіть, якими конкретними діями ви заслужили на нову посаду, приведіть кілька прикладів тих ситуацій на роботі, якими ви можете пишатися.
І якщо з першого разу не вийшло — не потрібно впадати у відчай, впевнена експерт.
"Запитайте свого начальника:" Як ви думаєте, в подальшому я зможу розраховувати на підвищення, якщо підвищу свої компетенції?" або ще простіше — "Що мені потрібно для того, щоб ви розцінили мене в наступний раз, як гідного кандидата?", — підсумувала психолог.
Новини