Головна Новини Суспільство робота і кар'єра Українські IT-фахівців найбільше шукають роботу у цьому секторі
commentss НОВИНИ Всі новини

Українські IT-фахівців найбільше шукають роботу у цьому секторі

Гемблінг виявився найбажанішим напрямком для українських IT-фахівців під час пошуку роботи.

8 липня 2025, 12:05
Поділіться публікацією:
Автор:
avatar

Slava Kot

Попри складні часи для ринку IT в Україні, одна галузь демонструє стабільне зростання та приваблює дедалі більше українських розробників — це гемблінг. За даними платформи Djinni, саме ця сфера наразі є найбажанішим напрямком для українських IT-фахівців при пошуку роботи.

Українські IT-фахівців найбільше шукають роботу у цьому секторі

Українські IT-фахівці шукають роботу в гемблінгу. Фото з відкритих джерел

Згідно зі статистикою DOU, медіанна зарплата software-інженера в гемблінгу вища на 36% порівняно з геймдевом і на 15% ніж загалом по ІТ-сектору. У той час як загальний ринок ІТ скорочується, адже кількість нових вакансій у червні 2025 року на 60% менша, ніж у 2021-му, у гемблінгу попит зростає. Зокрема, про це свідчить статистика сайту для пошуку роботи в IT-сфері Djinni. 

"Якщо кандидат шукає вакансію в конкретному домені, найчастіше це гемблінг. На другому місці — мілтех", — йдеться у звіті Djinni.

Українські IT-фахівців найбільше шукають роботу у цьому секторі - фото 2

Гемблінг став найпопулярнішою сферою для пошуку роботи серед IT-працівників

Крім зарплат, кандидати відзначають і кращі умови у сфері гемблінгу, зокрема офіційне працевлаштування, медстрахування, безкоштовні курси англійської та технічне забезпечення.

Поштовхом до змін стала легалізація грального бізнесу в Україні у 2020 році. За офіційними даними, у 2024 році лідери ринку отримали понад 55,5 млрд гривень доходу, що на 1% більше, ніж роком раніше.

Однак, гемблінг для деяких IT-фахівців це може бути "червоним прапорцем". Як вказує платформа Djinni, попри бажання працювати у сфері азартних ігор, гемблінг також є найбільш не приємною роботою.

"Але також гемблінг найчастіше відмічають як домен, де не хотіли б працювати. Ця позначка є у 20% кандидатів в активному пошуку. В едалт (сайти для дорослих — ред.) не хочуть 18%, а в крипту — 11%", — вказують у Djinni.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що хакери КНДР влаштовуються на роботу в європейські компанії під виглядом українських IT-фахівців.

Також "Коментарі" писали про 11 професій, які найбільше ризикують бути заміненими штучним інтелектом.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини