comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Суспільство робота і кар'єра Стало відомо, як компанії нараховують працівникам бонуси і штрафи
commentss НОВИНИ Всі новини

Стало відомо, як компанії нараховують працівникам бонуси і штрафи

Прийнято вважати, що система мотивації в компанії повинна складатися зі штрафів і бонусів

30 липня 2021, 15:55

Портал "Коментарі" запитав у роботодавців про систему бонусів і штрафів. За що можуть заохочувати, а за що штрафувати на підприємстві, розповіли виданню в Департаменті зі зв'язків з громадськістю "Епіцентр К".

Стало відомо, як компанії нараховують працівникам бонуси і штрафи

Робота (фото з відкритих джерел)

"Система бонусів і штрафів є у працівників торгових центрів. У центральному офісі система бонусів як така відсутня. Але, звичайно, за хорошу роботу можуть бонунсувати в індивідуальному порядку. У нас немає страховки, але в центральному офісі діє власний медцентр, в якому працівники безкоштовно можуть лікуватися і оформляти лікарняні. Крім того, в офісі працює великий сучасний і абсолютно безкоштовний для співробітників фітнес-центр. Тут можна потренуватися з професійними тренерами і брати участь у групових заняттях: пілатес, танці і багато іншого. На території офісу також є чотири сучасні спортивні майданчики, на яких, до речі, дозволяється пограти в робочий час", — повідомили у пресслужбі мережі магазинів "Епіцентр".

У Департаменті зі зв'язків з громадськістю "Епіцентр К" додали, що для працівників торгових центрів компанія надає їм безкоштовне харчування і систему знижок для співробітників, "яка дозволяє купувати в мережі товари з мінімальною маржею. З огляду на, що сьогодні асортимент "Епіцентру" закриває практично всі товарні групи — від цвяхів до продуктів харчування, ліків і одягу — для людей це дуже суттєва економія".

У компанії KIVI вдаються до штрафних санкцій, заявила PR-менеджер компанії KIVI Анастасія Кіосева.

"Ми вважаємо, що це демотивує співробітників. KIVI намагається більше мотивувати команду. У нас є, наприклад, Героїчний фонд — система заохочення екстраординарних досягнень, ініціативних дій, які приносять компанії якісні зміни, поліпшення, дохід. Фонд розподіляється президентом компанії спільно з керівниками підрозділів, учасниками програм, а також HR і KIVI-тетом", — розповіла Анастасія Кіосева "Коментарям".

Нагадаємо, що видання "Коментарі" вирішило дізнатися, чи працює в Україні відома американська система "золотого парашута".Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: Comments.ua
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!