Рубрики
МЕНЮ
Елизавета Черных
На сьогодні робота покоївки є дуже затребуваною, оскільки чистота в закладах розміщення — один з основних факторів вибору місця проживання. У зв'язку з цим робота покоївок важлива для готелів і хостелів. "24 канал" розповів, чи достатньо платять за таку роботу в Україні та інших країнах Європи.
Скільки заробляють покоївки в Україні та інших країнах Європи - фото з відкритих джерел
Видання зазначає, що незважаючи на пандемію і витрати, яких зазнав туристичний та готельно-ресторанний бізнес, для покоївок зараз відкрито багато вакансій.
Згідно з даними систем для пошуку роботи, працю покоївки в Україні в середньому оцінюють в 9 400 гривень. Найбільше представники цієї професії заробляють в Києві — 11 000 гривень, Одесі — 9 000 гривень, в Дніпрі — 8 500 гривень, в Харкові — 8 000 гривень, а також у Львові — 7 500 гривень.
Що стосується роботи покоївки в країнах Європи, то найчастіше відповідальних за чистоту шукають для готелів в таких країнах, як Чехія, Польща, Італія та Німеччина.
У Польщі за таку роботу готові платити приблизно 25 000 гривень. Крім того, роботодавець, як правило, оплачує житло або виплачує фіксовану грошову компенсацію.
У Чехії покоївкам пропонують зарплату близько 32 000 тисяч гривень, в Італії — 40 000 гривень, а в Німеччині готові платити 45 000 гривен.
Журналісти підкреслюють, що, найімовірніше, узагальнення можна назвати суб'єктивними, адже частіше на заробітки покоївок впливають чайові, які залишають мешканці. Крім того, велику роль відіграє внутрішня політика закладу і лояльність адміністрації. У зв'язку з цим зазначена у вакансії сума може відрізнятися.
У матеріалі видання "Коментарі" також можна прочитати, скільки заробляють вчителі в Україні та інших країнах Європи.
Новини