Головна Новини Суспільство робота і кар'єра Чи справедливими є заробітні плати для військових України
commentss НОВИНИ Всі новини

Чи справедливими є заробітні плати для військових України

Дослідження Active Group з'ясувало, чи вважають українці зарплати військових справедливими.

22 березня 2023, 20:06
Поділіться публікацією:
Автор:

Slava Kot

Верховна Рада збільшила бюджет витрат на понад 500 млрд гривень. Більшість грошей спрямованні на сектор безпеки та оборони, включно з зарплатами військових. Портал "Коментарі" з посиланням на дослідження Active Group повідомляє результати опитування українців, чи достатню зарплату отримують захисники України.

Чи справедливими є заробітні плати для військових України

Українські військові. Фото з відкритих джерел

У лютому Кабмін змінив нарахування виплат для військових. Таким чином забравши винагороду у розмірі 30 тис. грн для тих хто перебуває в тилу, однак збільшивши зарплату для військових до рівня 20 тис. грн.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Згідно з новими нарахуваннями, 100 тис. грн додаткових виплат до зарплати отримують військові, які перебувають на лінії зіткнення. Також існують виплати у розмірі 50 тис. грн. Їх також призначають, якщо людина виконує певне військове завдання. Категорії та перелік територій, де буде йти відповідне нарахування вирішуватимуть у Генштабі. Виплати у 30 тис. грн отримуватимуть певні категорії військових, проте список не є публічним. Усі інші військові отримуватимуть зарплату без додаткових виплат.

Active Group провела дослідження чи достатніми вважають українці такі виплати для військових. 57,1% опитаних вважають, такі зарплати для захисників України справедливими, а 31,9% мають протилежну думку.

Чи справедливими є заробітні плати для військових України - фото 2

Також опитаних запитали, чи можна допустити зменшення соцвиплат для інших категорій, щоб збільшити виплати для військових. Підтримують таке рішення 24%, а проти – 67,2%.

Чи справедливими є заробітні плати для військових України - фото 3

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про очікування українців: Чи поверне Україна Крим у 2023 році.

Також "Коментарі" писали скільки українців підтримують легалізацію одностатевих відносин.Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://t.me/pulsweek/81
comments

Обговорення


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!