Головна Новини Суспільство Війна з Росією Зустріч Віткоффа та Путіна тривала 4,5 години за закритими дверима: чим вона закінчилася
commentss НОВИНИ Всі новини

Зустріч Віткоффа та Путіна тривала 4,5 години за закритими дверима: чим вона закінчилася

У Путіна коротко повідомили, що темою зустрічі були аспекти українського врегулювання

11 квітня 2025, 22:41
Поділіться публікацією:

 Переговори Путіна і Віткоффа завершилися. Темою зустрічі були аспекти українського врегулювання коротко заявили після зустрічі у Кремлі. Відповідне повідомлення цитують російські пропагандистські ЗМІ.

Зустріч Віткоффа та Путіна тривала 4,5 години за закритими дверима: чим вона закінчилася

Стів Віткофф і Володимир Путін (фото з відкритих джерел)

Також стало відомо, що бесіда Путіна з Віткоффом триває понад 4 години, випливає з підрахунків. Вона почалася приблизно о 17:40 мск.  

Відразу після зустрічі російські пабліки стали транслювати відео, де глава РФПІ Кирило Дмитрієв повертається в готель у центрі Санкт-Петербурга після переговорів Путіна і Віткоффа.

Зустріч Віткоффа та Путіна тривала 4,5 години за закритими дверима: чим вона закінчилася - фото 2

Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Віткофф пропонує Трампу після зустрічі з Путіним Спецпосланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф заявив, що найшвидший спосіб досягти припинення бойових дій в Україні — це підтримати право Росії на окупацію Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей. Як повідомляє "Главком", про це стало відомо з матеріалу агентства Reuters, яке посилається на свої джерела.

Згідно з інформацією, Віткофф озвучив цю позицію особисто Дональду Трампу після зустрічі з представником президента РФ Володимира Путіна — Кирилом Дмитрієвим, яка відбулася у Вашингтоні.
 "Найшвидший спосіб домогтися припинення вогню в Україні, за словами Віткоффа, – це підтримати стратегію, яка надасть Росії право власності на чотири східні області України, які вона намагалася незаконно анексувати в 2022 році", – йдеться у публікації Reuters.

 Агентство зазначає, що Віткофф вже раніше публічно озвучував подібну пропозицію, зокрема під час інтерв’ю з журналістом Такером Карлсоном минулого місяця. Водночас Київ неодноразово відкидав цю ідею, а чимало американських і європейських посадовців вважали її "максималістською вимогою з боку Росії".

 



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини