Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Після завершення війни в Україні лінію фронту можуть перетворити на демілітаризовану зону, до якої буде необхідно ввести тисячі миротворців. Про це йдеться у матеріалі видання The Spectator.
Війна в Україні (фото з відкритих джерел)
Як зазначається, якщо не відбудеться кардинальних змін стратегічного балансу, таких як втручання Китаю або економічний крах Росії, Україна, ймовірно, піде шляхом, схожим на поділ Корейського півострова. Автори публікації підкреслюють, що російський президент Володимир Путін зазнав значних втрат, зокрема сотень тисяч солдатів, тому йому необхідний резервний план — компроміс, який міг би бути поданий як перемога.
Водночас Україні також потрібно припинити втрати на фронті, зазначають журналісти. Заходу рекомендується вжити аналогічних заходів, які свого часу було здійснено для Південної Кореї. У статті наголошується на важливості посилення українських кордонів, щоб Росія не наважилася на подальшу агресію, а також необхідності забезпечення захисту стратегічних рубежів, таких як Дніпро.
У матеріалі нагадується, що у Південній Кореї досі перебувають близько 30 тисяч американських солдатів, і в майбутньому може знадобитися ще більше військових для підтримання стабільного миру. Європі, за оцінками журналістів, доведеться взяти на себе подібні зобов’язання щодо України.
Втім, видання також попереджає про можливість тривалого "замороженого" конфлікту, який може мати непередбачувані наслідки. Як приклад наводиться ситуація в Кореї, де через поділ країни на північний і південний сектори мова та культура розвинулися у двох різних напрямах. Подібні процеси, на думку авторів, вже відбуваються і в Україні, що ускладнює перспективи майбутнього возз'єднання.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що Орбан сказав, роль якої країни буде вирішальною у війні
Новини