Рубрики
МЕНЮ
Недилько Ксения
Окупанти скинули балістичну ракету по центру міста Суми. За даними Сумської ОВА, ворог поцілив в автівки у центрі Сум.
Ілюстративне фото
"Попередньо, є постраждалі. На місці влучання вщент згоріли два автомобілі. Тип зброї встановлюється.
Наслідки атаки зʼясовуються. На місці працюють рятувальники". – зазначають в ОВА.
За даними місцевих ЗМІ, росіяни ймовірно могли скинути снаряд РСЗВ з касетними боєприпасами.
Також є попередня інформація, що РФ влучила по машинобудівному коледжу. Відомо про одного загиблого.
Т.в.о. міського голови Сум Артем Кобзар: "Сьогодні стався вибух у центральній частині міста.
На жаль, загинула одна людина, є постраждалі.
На місці події працюють рятувальники та екстрені служби. Інформація щодо масштабів руйнувань та кількості потерпілих уточнюється".
Сумська ОВА о 10:23: "Близько 20 людей постраждали внаслідок ворожої атаки у Сумах, — ОВА
Серед поранених є 17-річна дитина. Також є люди у важкому стані.
Двоє людей, на жаль, загинули.
Попередньо, в обласному центрі сьогодні близько 9 ранку було 5 влучань з РСЗВ дальної дії.
Внаслідок влучань пошкоджений медзаклад, автівки та будинки.
Розгорнуто штаб з ліквідації наслідків атаки ворога".
ДСНС о 10:51: "Росіяни обстріляли Суми: загинули 3 людей, 16 поранені.
В одному з районів міста снаряд влучив у дорожнє покриття. Внаслідок вибуху зайнявся автомобіль, пожежу оперативно ліквідували.
Ще в одному мікрорайоні пошкоджений багатоквартирний будинок – без масштабних руйнувань і загорання. А також 3 приватні будинки, складська будівля, гараж, 4 автівки та одна з будівель лікарні. Триває обстеження територій.
На місці працюють рятувальники, медики та правоохоронці.
Інформація уточнюється".
Сумська ОВА о 14:45: "Близько 9-ї ранку росіяни завдали підступного удару по центру міста. Один зі снарядів влучив у жваву дорогу – просто під час ранкового руху. Люди їхали у справах…
Попередньо, ворог завдав удару по Сумській громаді з РСЗВ. Маємо влучання у 6 локаціях на території міста.
▪ Загинули троє мирних мешканців: двоє чоловіків – ще до приїзду медиків. Ще одне життя обірвалося вже в лікарні. Ще одну жінку вкрай тяжкою доправили до лікарні – врятувати її не вдалося.
На цю мить 24 постраждалих. У стаціонарі залишаються 15 людей, восьмеро – у тяжкому стані, зокрема троє дітей. Одна дівчинка у вкрай важкому стані.
▪ Пошкоджені багатоквартирні будинки, приватний, нежитлові приміщення, будівлі медзакладу, автівки. На місцях працюють рятувальники, поліція, волонтери, психолог. Постраждалим допомагають з відновленням пошкоджень в оселях".
Новини