Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Президент України Володимир Зеленський вважає, що у нього та президента США Дональда Трампа може бути більше спільного, ніж здається на перший погляд. Про це він заявив в інтерв’ю виданню The New York Post.
Володимир Зеленський (фото з відкритих джерел)
"Перш за все, ми – вибір нашого народу… І ми безумовно поділяємо ті самі цінності з нашим народом", – сказав Зеленський. Він додав, що серед цих цінностей – бажання захищати свободу, сім’ю та батьківщину.
На думку президента України, саме завдяки спільним цінностям американський народ і підтримує Україну у боротьбі проти Росії.
"Я думаю, що це абсолютно зрозумілі речі. Наші найважливіші цінності, сімейні справи – я думаю, що американський народ сприймає це так само, і саме тому американський народ підтримує Україну. Незважаючи на відстань, між цими цінностями та підходами до життя немає різниці. Є різні ідентичності, різні звичаї, різні риси… різні країни… Але я думаю, що в них однакові цінності", – зазначив Зеленський.
Видання повідомило, що на запитання про конкретні подібності між ним і Трампом Зеленський спочатку лише усміхнувся.
"Зі мною?.. Я дуже життєрадісна людина", – процитувало видання українського президента.
Говорячи про спільні риси з Трампом, Зеленський також відзначив енергійність.
"Я думаю, що потрібно бути якомога енергійнішим. Треба підтримувати високий рівень енергії. Ти ніколи не можеш пройти, ти маєш перемогти. Я думаю, що це речі та сигнали, які президент Трамп розуміє", – підкреслив він.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, що президент Володимир Зеленський заявив, що лише рішучий економічний тиск з боку президента США Дональда Трампа, зокрема через політику жорстких санкцій, здатен змусити російського диктатора Володимира Путіна припинити війну проти України.
Володимир Зеленський в інтерв'ю The New York Post розповів, що Дональд Трамп можливо єдиний, хто має політичну вагу та волю "поставити Путіна на коліна" через економічний тиск. На думку Зеленського, найпотужніший і інструмент у цій війні може стати не зброя, а саме економічні санкції. Вони не тягнуть за собою втручання США у війну, але здатні вдарити по гаманцях звичайних росіян, що може стати тригером соціального вибуху у РФ.