Головна Новини Суспільство Війна з Росією Зеленський шокував припущенням щодо завершення війни в Україні
commentss НОВИНИ Всі новини

Зеленський шокував припущенням щодо завершення війни в Україні

Зеленський зазначив, коли бажано завершити війну в Україні

сьогодні, 21:32
Поділіться публікацією:

Коли завершиться війна — питання, яке турбує українців із першого дня повномасштабного вторгнення. У період активних переговорних треків була надія на ймовірне завершення війни у недалекому майбутньому. Однак зараз надія тане. До того ж президент України Володимир Зеленський у своєму щоденному відеозверненні фактично відтермінував завершення війни на роки.

Зеленський шокував припущенням щодо завершення війни в Україні

Володимир Зеленський. Фото портал "Коментарі"

“Бажано закінчити війну у цьому терміні президента Трампа. Я дуже розраховую на його допомогу. Дуже розраховую на вплив Сполучених Штатів. Це те, що може допомогти. Санкції — потрібні, дипломатія — потрібна, безпека — потрібна”, — заявив Зеленський у відеозверненні. 

Зазначимо, що термін президентства Дональда Трампа має завершитися у січні 2029 року.

Також у своєму відеозверненні Зеленський розповів подробиці жорсткого обстрілу Києва. Він побував на місці трагедії та зазначив, що рятувальна операція тривала майже 40 годин. Рятувальники до останнього намагалися дістати людей живими з-під завалів. 

“Загалом тим своїм масованим ударом по Україні росіяни вбили 30 людей, 172 людини отримали поранення. Жодного військового сенсу в цьому ударі не було, абсолютно нічого Росії це не додало у військовому відношенні. Це свідомий терор, те саме, що російська армія за Путіна робила всюди: від Чечні до Сирії. Це єдине, що Путін і його Росія вміють робити справді якісно, – вбивати та руйнувати”, — зазначив він.

Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, що через війну з України виїжджає молодь — і не тільки юнаки, а й дівчата. Це стратегічна проблема, яку Україна має намір вирішити, однак інструментів поки немає.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини