Головна Новини Суспільство Війна з Росією «Зеленський придбав готель на курорті Куршевель у Франції»: що відомо
commentss НОВИНИ Всі новини

«Зеленський придбав готель на курорті Куршевель у Франції»: що відомо

Пропагандисти створили фейковий сайт, щоб дискредитувати Президента України

30 листопада 2024, 19:22 comments2001
Поділіться публікацією:

Ворожа пропаганда поширює фейкове повідомлення про те, що Президент України Володимир Зеленський буцімто придбав готель Palace Des Neiges на гірськолижному курорті Куршевель у Франції вартістю 88 мільйонів євро.  

«Зеленський придбав готель на курорті Куршевель у Франції»: що відомо

Фото: колаж порталу "Коментарі"

У відео стверджується, що готель було придбано через компанію Film Heritage Inc, яку пов’язують із родиною Президента. Для створення ілюзії достовірності у репортажі показують вебсайт готелю, де вказується, що він належить цій фірмі.  

Однак, як з’ясував Центр протидії дезінформаці РНБО, цей вебресурс є фейковим і не має жодного зв’язку з готелем. Сайт було створено 22 листопада 2024 року, що може свідчити про його використання для поширення дезінформації. 

На офіційному ж вебсайті готелю зазначено зовсім іншого власника.  

Отже, це черговий фейк у рамках російської дезінформаційної кампанії, спрямованої на дискредитацію Глави держави, зазначають у ЦПД.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв:

"Бійці "Азову" назвали Трампа фейковим президентом і спалили його книгу": що відомо

Російські Telegram-канали поширюють відео, як військовослужбовці "Азову" нібито спалили книгу новообраного президента США Дональда Трампа "Мистецтво укладати угоди" і назвали його зрадником та боягузом через його мирний план.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зазначають, що відео є фейковим. Закадрова вимова українських слів свідчить про те, що це – чергова російська постанова. Запис поширювали винятково російські інформаційні сміттярки та сторінки у соцмережах – його розтиражували сім ворожих ресурсів з охопленням аудиторії у 2,7 млн.

"Це свідчить про сплановану інформаційну операцію, мета якої показати, що українські військовослужбовці агресивно сприйняли наміри Трампа щодо закінчення війни в Україні. І таким чином — підірвати міжнародну підтримку  України. Це вже не перша така спроба — раніше ворог поширював відеоролики, на яких нібито українські військові спалюють манекен Трампа", – пишуть у Центрі.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини