Рубрики
МЕНЮ
Лиля Воробьева
Закон про мобілізацію в Україні був ухвалений у відповідь на ситуацію, що склалася на фронті, і дозволив значно зміцнити обороноздатність країни.
Мобілізація в Україні (фото з відкритих джерел)
Про це розповів голова Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич у коментарі для АрміяInform.
Як зазначив Завітневич, посилаючись на дані Міністерства оборони та Генерального штабу, після набуття чинності закону кількість мобілізованих суттєво зросла. До того ж через територіальні центри комплектування (ТЦК) та додаток "Резерв+" були оновлені військово-облікові дані мільйонів чоловіків, які підлягають військовому обліку.
"Перелік позитивних змін можна продовжувати. Проте це не означає, що до закону не будуть вноситися корективи. Усе залежатиме від динаміки ситуації на полі бою, стану оборонного сектору, а також від пропозицій Міністерства оборони, Генерального штабу та народних депутатів. Жоден закон не залишається незмінним і не застигне в моменті його створення", — підкреслив Завітневич.
Нагадаємо, що "Коментарі" писали про те, чи може влада зважитися на демобілізацію. Проект закону про демобілізацію розроблено, ось тільки її провести сьогодні практично нереально. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді України повідомив перший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк. При цьому зазначив, що саму демобілізацію провести на сьогодні неможливо через брак резервів.
Міністерство оборони України готує кардинальну реформу системи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).
Новини