Рубрики
МЕНЮ
Моесеенко Валентина
Ситуацію на фронтах розповів на брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, пишуть "Коментарі".
З початку повномасштабної війни армія рашистів завдала фактично 5 тисяч ракетних та близько 3,5 тисячі авіаційних ударів по території України. Ще 1100 ударів – із застосуванням БпЛА. Лише з початку лютого на Бахмутському напрямку відбулося понад 380 бойових зіткнень з ворогом. Наші воїни мужньо обороняють свої позиції.
Днями, 20 лютого, ворог, при намірі завдати ракетного удару по енергообʼєктах Харківщини, випустив 11 зенітних керованих ракет з бєлгородської області. З них лише одна приземлилася на території України, решта – підірвалися в небі Росії. А напередодні в районі Вугледару та Мар’їнки українські військові знищили 14 танків, 17 БМП та три легких броньовики МТ-ЛБ. Ворог втратив більш як 120 військових убитими та ще 137 пораненими. Це – наслідки "активного" наступу рашистів і лише на одному напрямку.
Бригадний генерал уточнив, що ворожа армія продовжує застосовувати зенітно-ракетні комплекси (ЗРК) типу С-300 та С-400 для щоденного терору цивільних жителів України. За його словами, рашистські стратегічні цілі не змінились – у найближчій перспективі Кремль все ще хоче захопити "ключові" населені пункти Донецької області, а надалі – всі Донецьку та Луганську області.
Армія країни-терористки продовжує шукати всілякі ресурси, зокрема, боєприпаси для артустановок – ставку роблять як на власний військово-промисловий комплекс (ВПК), але він має певні обмеження, так і на окремі іноземні країни. У прикордонних районах Брянської та Курської областей ворог тримає угруповання військ, аби сковувати наші Сил оборони і не допустити перекидання їх в райони активних бойових дій. При тому, кількості "штиків", озброєння та військової техніки в рамках угруповання військ "союзної держави" Білорусі та РФ недостатньо для створення ударних угруповань і проведення наступу з Білорусі.
Він додав, що зараз Сили оборони виконують поставлені завдання та продовжують боротьбу з ворогом.
Нагадаємо, як писали "Коментарі", президент Польщі Анджей Дуда напередодні заявив, що Варшава готова передати Києву літаки радянських моделей, що залишилися в неї. Мова про МіГ-29.
Новини